tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pierwsza pomoc i technika jazdy. Scigacz.pl medialnym patronem grupy MotoPomocni!

Pierwsza pomoc i technika jazdy. Scigacz.pl medialnym patronem grupy MotoPomocni!

Autor: Raff 2018.02.16, 14:28 Drukuj

Scigacz.pl został patronem medialnym MotoPomocnych. Wspólnie z grupą instruktorów pierwszej pomocy i techniki jazdy, będziemy pracować nad podnoszeniem świadomości bezpieczeństwa wśród motocyklistów.

MotoPomocni to grupa motocyklowych pasjonatów, której celem jest propagowanie kultury motocyklowej i utrwalanie pozytywnego wizerunku motocyklisty. Od lat szkolą oni motocyklistów jak prawidłowo zachować się na miejscu wypadku, jak udzielać pierwszej pomocy i jak odpowiedzialnie realizować motocyklową pasję. Od marca 2013 roku, kiedy powstała grupa, MotoPomocni przeszkolili ponad 10 tys. motocyklistów i wzięli udział w niemal 150 imprezach motocyklowych. 

Jednym z najważniejszych obszarów działania MotoPomocnych są bezpłatne szkolenia Bezpieczny i MotoPomocny Motocyklista, przeprowadzane przed sezonem motocyklowym w całej Polsce. Podczas nich uczestnicy poznają zagadnienia dotyczące pierwszej pomocy, techniki bezpiecznej jazdy, ochrony motocykla przed kradzieżą czy prawidłowego doboru odzieży i kasku. W szkoleniach, organizowanych w tym roku wspólnie z Hondą, Konsalnetem i Abusem, pojawiają się tłumy motocyklistów, którzy decydują się poświęcić wolny dzień, by dowiedzieć się jak bezpiecznie jeździć motocyklem i jak pomóc poszkodowanym w wypadku.

Ważną częścią działalności MotoPomocnych jest także doskonalenie techniki jazdy drogowej i off-roadowej. Podczas szkoleń ogromny nacisk kładziony jest na odpowiedzialne i bezpieczne korzystanie z dróg. Celem jest budowanie świadomości bezpieczeństwa i eliminowanie zagrożeń, które czyhają na motocyklistów.

Wciąż trwa cykl bezpłatnych szkoleń Bezpieczny i MotoPomocny Motocyklista. Jeśli chciałbyś nauczyć się kiedy i jak prawidłowo zdejmować kask poszkodowanemu, jak wykonać resuscytację krążeniowo-oddechową i używać AED, zarejestruj się na szkolenie. Uwaga, musisz się pospieszyć, bo zostało niewiele miejsc! Przyjdź na szkolenie, spotkaj się z MotoPomocnymi i Scigaczem!

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę