tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pierwsza pomoc i technika jazdy. Scigacz.pl medialnym patronem grupy MotoPomocni!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Pierwsza pomoc i technika jazdy. Scigacz.pl medialnym patronem grupy MotoPomocni!

Autor: Raff 2018.02.16, 14:28 Drukuj

Scigacz.pl został patronem medialnym MotoPomocnych. Wspólnie z grupą instruktorów pierwszej pomocy i techniki jazdy, będziemy pracować nad podnoszeniem świadomości bezpieczeństwa wśród motocyklistów.

MotoPomocni to grupa motocyklowych pasjonatów, której celem jest propagowanie kultury motocyklowej i utrwalanie pozytywnego wizerunku motocyklisty. Od lat szkolą oni motocyklistów jak prawidłowo zachować się na miejscu wypadku, jak udzielać pierwszej pomocy i jak odpowiedzialnie realizować motocyklową pasję. Od marca 2013 roku, kiedy powstała grupa, MotoPomocni przeszkolili ponad 10 tys. motocyklistów i wzięli udział w niemal 150 imprezach motocyklowych. 

NAS Analytics TAG

Jednym z najważniejszych obszarów działania MotoPomocnych są bezpłatne szkolenia Bezpieczny i MotoPomocny Motocyklista, przeprowadzane przed sezonem motocyklowym w całej Polsce. Podczas nich uczestnicy poznają zagadnienia dotyczące pierwszej pomocy, techniki bezpiecznej jazdy, ochrony motocykla przed kradzieżą czy prawidłowego doboru odzieży i kasku. W szkoleniach, organizowanych w tym roku wspólnie z Hondą, Konsalnetem i Abusem, pojawiają się tłumy motocyklistów, którzy decydują się poświęcić wolny dzień, by dowiedzieć się jak bezpiecznie jeździć motocyklem i jak pomóc poszkodowanym w wypadku.

Ważną częścią działalności MotoPomocnych jest także doskonalenie techniki jazdy drogowej i off-roadowej. Podczas szkoleń ogromny nacisk kładziony jest na odpowiedzialne i bezpieczne korzystanie z dróg. Celem jest budowanie świadomości bezpieczeństwa i eliminowanie zagrożeń, które czyhają na motocyklistów.

Wciąż trwa cykl bezpłatnych szkoleń Bezpieczny i MotoPomocny Motocyklista. Jeśli chciałbyś nauczyć się kiedy i jak prawidłowo zdejmować kask poszkodowanemu, jak wykonać resuscytację krążeniowo-oddechową i używać AED, zarejestruj się na szkolenie. Uwaga, musisz się pospieszyć, bo zostało niewiele miejsc! Przyjdź na szkolenie, spotkaj się z MotoPomocnymi i Scigaczem!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę