tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ducati Riding Experience Enduro i możliwość treningu w Polsce
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ducati Riding Experience Enduro i możliwość treningu w Polsce

Autor: Informacja prasowa 2016.07.28, 14:40 Drukuj

Wraz z premierą wyznaczającego nowe standardy modelu Ducati Multistrada 1200 Enduro ruszyła offroadowa edycja imprezy Ducati Riding Experiance.

Dedykowany, zlokalizowany 30 km od Florencji teren przeznaczony jest dla motocyklistów chcących poszerzyć swoje horyzonty. Ducati Riding Experiance to nie tylko szkolenie, to możliwość udziału w niesamowitej imprezie, zabawa w przyjacielskim gronie, a dzięki Multistradzie 1200 Enduro - wyjazd w teren do tej pory niedostępny dla wielu motocyklistów.

NAS Analytics TAG

Ponad 600 hektarów w okolicy pięknego zamku Nipozzano zaspokoi nawet najbardziej wymagających klientów:

Posiadasz motocykl Ducati i chciałbyś potrenować w Polsce? To bardzo proste. Wystarczy, że zapiszesz się do grupy OFF ROAD podczas sierpniowej imprezy Ducati Multi Tour 2016. Pod okiem trenerów na blisko 300 hektarach dolnośląskiego poligonu podniesiesz swoje umiejętności terenowe, a popołudniu zwiedzisz przepiękne tereny regionu. Impreza dostępna jest dla wszystkich właścicieli motocykli marki Ducati, także modeli stricte szosowych, dla których przygotowano grupę ON ROAD.

Więcej informacji na temat Ducati Multi Tour 2016.

Więcej informacji na temat DRE Enduro

 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę