tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocyklista bierze udzia w akcji ratunkowej topielca z Wisy w Warszawie.
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Broger Desktop Extra Baner 960x300
Broger Mobile Baner 960x300

NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocyklista bierze udzia w akcji ratunkowej topielca z Wisy w Warszawie.

Autor: Alonzo 2021.03.21, 21:10 2 Drukuj

Borkoś, ratownik jeżdżący trójkołowym skuterem Piaggio MP3, bierze udział w akcji ratunkowej człowieka, który skoczył w Warszawie z mostu do Wisły. Film pokazuje, jak duża jest przewaga motoambulansu nad zwykłym ambulansem.

Borkoś jeździ motoambulansem i nagrywa najciekawsze akcje ratunkowe. W ubiegłym tygodniu brał udział w ratowaniu człowieka, który skoczył z mostu do Wisły. Ta akcja jest o tyle ciekawa, że pokazuje wszystkie zalety poruszania się jednośladem:

NAS Analytics TAG

Znajdującego się w wodzie człowieka poniósł nurt Wisły. W efekcie trudno było zlokalizować miejsce, gdzie aktualnie przebywa poszkodowany. Dodatkowo brzeg rzeki nie jest miejscem, przystosowanym do jazdy. Dlatego poruszanie się w takim miejscu, nawet jeżeli są to Bulwary Wiślane w Warszawie, nie jest łatwe. W tym przypadku ratownik chwilę kluczył, zanim udało mu się zlokalizować miejsce poszkodowanego. Ten był wyziębiony. Chociaż policja rzeczna wyłowiła go z wody po około 6 minutach od skoku, to dzięki sprawnej interwencji ratownika udało się przywrócić pracę serce topielca i przygotować go do przyjazdu karetki. Ten film najlepiej pokazuje, jak bardzo przydatne są motocykle i skutery w służbach ratunkowych. Świetnie sprawdza się tutaj trójkołowy Piaggio MP3, którym można jeździć nawet bez motocyklowego prawa jazdy.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 0
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr