tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Grzegorz pomaga nam. Teraz my pommy jego rodzinie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Grzegorz pomaga nam. Teraz my pommy jego rodzinie

Autor: Barry 2020.11.01, 19:21 1 Drukuj

Grzegorz Piórkowski ratował życie jeżdżąc motoambulansem. Kilka dni temu, jadąc do pacjenta, zderzył się z samochodem, który wymusił pierwszeństwo. Niestety, motocyklisty niosącego pomoc innym nie udało się uratować.

O tragicznym wypadku w Bydgoszczy pisaliśmy w minioną środę. Choć nic nie jest już w stanie cofnąć tego dramatu, dziś możemy zrobić coś dobrego. Możemy wspomóc rodzinę tragicznie zmarłego Grzegorza przyłączając się do zorganizowanej zbiórki, po kliknięciu w niniejszy link.

NAS Analytics TAG

Grzegorz był ratownikiem medycznym, ale przede wszystkim był wspaniałym ojcem, narzeczonym, przyjacielem, kolegą, znajomym. Był motocyklistą, jednym z nas. Gotowy, aby zawsze nieść pomoc, ratować ludzkie życie i zdrowie. Teraz jego rodzina potrzebuje naszego wsparcia. W takich momentach zawsze potrafimy okazać solidarność. Niech tak będzie i tym razem! LINK do zrzutki.  

 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr