tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykle na warszawskich buspasach. Miasto montuje już nowe znaki Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykle na warszawskich buspasach. Miasto montuje już nowe znaki

Autor: Raff 2018.04.27, 15:52 Drukuj

Warszawscy motocykliści wjadą na buspasy już 1 maja. Zarząd Dróg Miejskich rozpoczął już montaż nowych tablic na odcinkach, które testowo zostaną udostępnione motocyklistom.

Walka warszawskich motocyklistów o możliwość korzystania przez nich z buspasów przypomina tanią telenowelę. Podczas gdy w wielu polskich miastach kierowcy jednośladów bez przeszkód i problemów użytkują pasy przeznaczone dla autobusów, Warszawscy motocykliści musieli walczyć o tę możliwość dosłownie z każdym.

__________________________________________

Kiedy miasto i eksperci dali wreszcie zielone światło, okoniem stanęła policja, twierdząc, że takie rozwiązanie negatywnie wpłynie na bezpieczeństwo. Po wielu rozmowach, naciskach zebraniu pozytywnych doświadczeń z miast, gdzie motocykliści po buspasach się poruszają, stróżowie prawa dali się jednak przekonać.

Na facebookowym profilu Fundacji Jednym śladem pojawiło się zdjęcie nowej tablicy, przeznaczonej do montażu na buspasach przy ul. Radzymińskiej i Trasie Łazienkowskiej. Motocykliści legalnie, choć na razie testowo, będą mogli poruszać się tam od 1 maja.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę