tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Korytarz ratunkowy - niemiecka inicjatywa godna naśladowania
Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Korytarz ratunkowy - niemiecka inicjatywa godna naśladowania

Autor: M.B. 2017.01.05, 14:14 6 Drukuj

Są pewne inicjatywy, które serdecznie popieramy, mimo że bezpośrednio nas niby nie dotyczą. Zobaczcie akcję prowadzoną w Niemczech, która na celu ma uświadomienie ludziom korzyści z formowania korytarza ratunkowego na autostradach.

Miejsce zdarzenia na autostradzie oddalone jest o kilka/kilkanaście minut jazdy służb ratunkowych. Co jednak, gdy na arterii tworzy się korek? Czas ten drastycznie się wydłuża. Rozwiązaniem jest utworzenie przez kierowców samochodów korytarza ratunkowego, który umożliwi przejazd służb ratunkowym między stojącymi w korku autami. Pytanie, czy takie zjawisko ma szansę powodzenia w Polsce. Jeżeli tak by było i każdy zator na autostradzie skłaniałby kierowców do formowaniem korytarza, o ile bezpieczniejsze i prostsze byłoby też życie każdego motocyklisty.

NAS Analytics TAG

Cóż, pomarzyć zawsze można…

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 6
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę