tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Olsztyn: kierowca motocykla potrącił dziecko na pasach i uciekł [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Olsztyn: kierowca motocykla potrącił dziecko na pasach i uciekł [FILM]

Autor: Raff 2020.07.22, 10:16 28 Drukuj

W Olsztynie kierowca motocykla potrącił dziecko i odjechał. Nie zainteresował się losem dziewczynki, nie poczekał na pogotowie, nie zostawił nawet numeru telefonu. Tacy ludzie wystawiają nam, motocyklistom świadectwo.

Nie wiemy kim jest mężczyzna z filmu, nie jesteśmy pewni czy ma w ogóle prawo jazdy, ale celowo nazywamy go "kierowcą motocykla", bo sam fakt poruszania się jednośladem nie czyni go motocyklistą, podobnie jak fakt posiadania gitary nie czyni nikogo gitarzystą.

NAS Analytics TAG

Sytuacja miała miejsce w Olsztynie (warmińsko-mazurskie). Poruszający się na motocyklu mężczyzna wyprzedził pojazdy, które zatrzymały, by przepuścić matkę jadącą z dziećmi na rowerach. Jedno z dzieci siedziało na rowerze matki, drugie jechało za nią.

Kierowca motocykla nie zachował ostrożności, nie upewnił się, że może przejechać bezpiecznie i potrącił dziewczynkę jadącą na rowerze za matką. Po zajściu wprawdzie zatrzymał się, ale swoje działanie ograniczył do odniesienia rowerka i podsumowania sytuacji słowami "nic się nie stało". Następnie odjechał, nie pozostawiwszy swoich danych, ani nie upewniwszy się, że dziecku nic nie jest.

Ze względu na fakt, że motocykl nie miał tablicy rejestracyjnej, policja umorzyła postępowanie ze względu na niewyrycie sprawcy. Teraz kierowcy matka dziewczynki szuka na własną rękę. Na szczęście małej rowerzystce nic groźnego się nie stało. 

Jesteśmy wkurzeni, że ludzie, wykazujący się takim totalnym brakiem odpowiedzialności postrzegani są przez innych jako motocykliści. Te słowa kierujemy do sprawcy wykroczenia: człowieku zrób w życiu coś dobrego, pomóż komuś, idź na szkolenie z bezpiecznej jazdy, może zrób prawko. Odpracuj jakoś tę swoją głupotę. A jeśli znacie tego buraka, wytłumaczcie mu dlaczego nim jest.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 10
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę