tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Potrącił dziecko na pasach i uciekł. Policja złapała go dzięki mediom i mieszkańcom
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Potrącił dziecko na pasach i uciekł. Policja złapała go dzięki mediom i mieszkańcom

Autor: Raff 2020.07.29, 10:50 22 Drukuj

Sprawca potrącenia dziewczynki na przejeździe rowerowym w Olsztynie, został ujęty przez policję. Tak jak przypuszczaliśmy, nie posiada on prawa jazdy, a motocykl, którym się poruszał w czasie zdarzenia, nie był dopuszczony do ruchu.

Kierujący motocyklami bez uprawnień stali się ostatnio prawdziwą plagą. W większości nagłaśnianych przez nas patologicznych zachowań na drogach, sprawcami okazują się być osoby nieposiadające prawa jazdy. Oprócz zagrożenia, jakie powodują na drogach, przynoszą oni niewątpliwe straty wizerunkowe całej motocyklowej społeczności, ponieważ osoby postronne i, niestety także media, identyfikują takich kierujących jako motocyklistów.

NAS Analytics TAG

W jednej z najbardziej bulwersujących spraw ostatnich dni - potrąceniu małej dziewczynki na przejeździe rowerowym w Olsztynie, sprawcą okazał się mężczyzna bez prawa jazdy na motocykl. Co więcej, jednoślad, którym się poruszał, nie został dopuszczony do ruchu. Właśnie to zapewne było powodem błyskawicznego oddalenia się sprawcy z miejsca zdarzenia. Nie bez znaczenia była zapewne także świadomość, że za jednym razem popełnił on kilka wykroczeń.

Policja, po początkowym, skandalicznym umorzeniu sprawy, pod wpływem nacisku mediów wzięła się do roboty. Główną rolę w ujęciu sprawcy odegrali jednak mieszkańcy Olsztyna, którzy namierzyli motocykl sprawcy na jednym z podziemnych parkingów. Policja szybko zatrzymała jego właściciela.

36-letni mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu, choć twierdził, że po zdarzeniu zatrzymał się i upewnił, że dziecku nie stała się krzywda. Nie poczekał jednak na przybycie służb, co było jego obowiązkiem. Grozi mu teraz kara grzywny do 5 tys. zł oraz zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 5
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę