tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Stężyca: Potrącił motocyklistkę i uciekł. Całość nagrała kamera. Poszkodowana prosi o pomoc
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Stężyca: Potrącił motocyklistkę i uciekł. Całość nagrała kamera. Poszkodowana prosi o pomoc

Autor: Alonzo 2021.06.20, 15:31 Drukuj

Do wyjątkowo nieprzyjemnego zdarzenia doszło pod koniec ubiegłego tygodnia w Stężycy na Kaszubach. Włączający się do ruchu kierowca Volkswagena Golfa kombi potrącił jadącą prawidłowo drogą z pierwszeństwem motocyklistkę i następnie uciekł z miejsca zdarzenia. Na szczęście motocyklistka doznała tylko niegroźnych obrażeń. Uzyskała nagranie z ulicznego monitoringu i teraz prosi o pomoc w odnalezieniu sprawcy.

Poszkodowaną motocyklistą jest pani Marta, której udało się uzyskać nagranie ze znajdującego się w tym miejscu monitoringu. Na nagraniu widać, jak prawidłowo i niezbyt szybko jadącą motocyklistkę potrąca włączający się do ruchu kierowca czerwonego Golfa, a następnie ucieka on z miejsca zdarzenia, nie udzielając poszkodowanej pomocy.

NAS Analytics TAG

Sprawę prowadzi policja, więc osoby, które mogą pomóc pani Marcie w odnalezieniu sprawcy, mogą kontaktować się bezpośrednio z najbliższym posterunkiem. 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę