tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Olsztyn: mczyzna, ktry potrci dziecko na pasach stanie przed sdem. Wiemy jak moe dosta kar
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Olsztyn: mczyzna, ktry potrci dziecko na pasach stanie przed sdem. Wiemy jak moe dosta kar

Autor: Raff 2020.10.17, 10:44 Drukuj

Mężczyzna, który na przejeździe rowerowym w Olsztynie potrącił dziewczynkę, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia, nie będzie ukarany grzywną w wysokości proponowanej przez policję. Sąd chce wymierzyć mu znacznie dotkliwszą karę.

Przypomnijmy - w lipcu doszło do zdarzenia, które poruszyło opinię publiczną. Mężczyzna na motocyklu wyjechał spomiędzy pojazdów stojących przed przejściem dla pieszych i potrącił dziewczynkę, jadącą rowerem. Następnie odniósł rower na chodnik i oddalił się z miejsca zdarzenia bez udzielenia pomocy.

NAS Analytics TAG

Policja początkowo, po zgłoszeniu zdarzenia przez matkę, umorzyła postępowanie, jednak kobieta nie dała za wygraną i w mediach społecznościowych opublikowała prośbę o pomoc z załączonym filmem z kamery autobusu. Post błyskawicznie rozszedł się po sieci, o sprawie pisały niemal wszystkie media.

Pod naciskiem opinii publicznej policja wzięła się ostro do roboty. Dzięki zaangażowaniu mediów i pomocy mieszkańców Olsztyna, szybko udało się namierzyć sprawcę - okazało się, że nie ma on uprawnień do kierowania jednośladem, a sam motocykl nie był dopuszczony do ruchu.

Policja skierowała sprawę do sądu, we wniosku stawiając mężczyźnie zarzut spowodowania zagrożenia w ruchu lądowym. Zaproponowano ukaranie go grzywną w wysokości 800 zł bez rozprawy. Jak informuje Wirtualna Polska, sąd nie zgodził się na taką wysokość kary, chce ukarać sprawcę grzywną 1500 zł i rocznym zakazem prowadzenia pojazdów mechanicznych. Rozprawa odbędzie się 22 października.   

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr