tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Gdynia: potrącił motocyklistę i próbował uciec. Zablokowali go inni kierowcy [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Gdynia: potrącił motocyklistę i próbował uciec. Zablokowali go inni kierowcy [FILM]

Autor: Raff 2020.09.22, 12:47 1 Drukuj

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło niedawno w Gdyni. Kierowca BMW nie zachował odpowiedniego odstępu i potrącił motocyklistę. Po zdarzeniu, jak gdyby nigdy nic próbował odjechać, co nie spodobało się innym kierowcom, którzy po świetnie skoordynowanej akcji zablokowali sprawcę i nie pozwolili mu odjechać.

NAS Analytics TAG

Jeden z kierowców przyhamował przed sprawcą, a drugi zablokował go z prawej strony. Nie wiadomo dlaczego kierowca BMW doprowadził do kolizji. Najważniejsze, że dzięki sprawnej i spontanicznej akcji udało się zatrzymać kolejnego buraka.

 

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę