tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Poznań: spowodowała wypadek z motocyklem i uciekła. Pomóż znaleźć sprawczynię!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Poznań: spowodowała wypadek z motocyklem i uciekła. Pomóż znaleźć sprawczynię!

Autor: Raff 2019.09.21, 11:23 5 Drukuj

Wymusiła pierwszeństwo na motocykliście i uciekła z miejsca wypadku, pozostawiając poszkodowanego bez pomocy. Pomóż odnaleźć właścicielkę ciemnego Volvo!

Do groźnego wypadku doszło 19 września około południa w Poznaniu na ulicy Grunwaldzkiej, w pobliżu skrzyżowania z Racławicką. Kierująca suv-em Volvo wyjeżdżając z posesji wymusiła pierwszeństwo na motocykliście, który przewrócił się i wpadł na torowisko, skutkiem czego było złamanie łopatki. Jak sam relacjonuje, samochód prowadziła kobieta z ciemnymi, upiętymi włosami, w ciemnych okularach.

NAS Analytics TAG

Kierująca Volvo nie udzieliła pomocy poszkodowanemu i uciekła z miejsca wypadku. Jeśli widziałeś to zdarzenie, poznajesz ten samochód lub kojarzysz osobę, która mogła go prowadzić, pomóż ją odnaleźć!

Przebieg wypadku (akcja od 0:48):

Inne ujęcie (akcja od 0:15): 

Komentarz poszkodowanego:

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz również
Komentarze 4
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę