tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Infantylny, słaby, nijaki. Ministerstwo Cyfryzacji kiepskim filmem promuje ważną usługę NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Infantylny, słaby, nijaki. Ministerstwo Cyfryzacji kiepskim filmem promuje ważną usługę

Autor: Raff 2018.02.16, 13:28 Drukuj

Ministerstwo Cyfryzacji promuje ważną usługę - Mój Pojazd, filmem rysunkowym, który jest słaby jak żart z Familiady. Szkoda, bo jak pokazuje przykład Red Bulla, nawet proste kreskówki mogą być zrobione bardzo dobrze.

Mój Pojazd to usługa, która pozwala sprawdzić dane wszystkich swoich pojazdów, zarejestrowane w Centralnej Ewidencji Pojazdów. Znajdują się tam zatem terminy ważności polisy OC, badania technicznego, dane dotyczące rejestracji, dokumentów i oznaczeń pojazdu, badań technicznych, w tym usterek.  Aplikacja pozwala także na sprawdzenie informacji na temat czasowego wycofania pojazdu z ruchu czy zmiany praw własności.

NAS Analytics TAG

Z wielu danych możemy skorzystać podczas sprzedaży motocykla lub samochodu - udostępniając potencjalnemu nabywcy historię pojazdu, dajemy mu pewność, że kupuje sprawdzony pojazd. Pozwala to uzyskać wyższą od rynkowej cenę i jest dobrym krokiem do walki z plagą nieuczciwych sprzedawców.

Na ten właśnie aspekt postanowiło zwrócić uwagę Ministerstwo Cyfryzacji, które przygotowało film skierowany do motocyklistów. O ile jednak samo założenie jest całkowicie słuszne i potrzebne, o tyle forma spotu już rozczarowuje. Infantylne wykonanie i brak wyrazistości lub pomysłu powoduje, że film budzi co najwyżej politowanie.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę