tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Przeglądy są za tanie! Diagności żądają od premiera podwyżek
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Przeglądy są za tanie! Diagności żądają od premiera podwyżek

Autor: Rafał Raff Betnarski 2018.02.01, 16:43 8 Drukuj

Co najmniej 150 zł za samochód i 100 zł za motocykl - takiej wysokości opłat za obowiązkowe przeglądy chcieliby diagności. Wystosowali oni w tej sprawie pismo do premiera Morawieckiego.

Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów, organizacja zrzeszająca diagnostów i osoby związane z bezpieczeństwem technicznym pojazdów, skierowała do premiera Mateusza Morawieckiego pismo z propozycjami nowych opłat za obowiązkowe badania techniczne.

NAS Analytics TAG

Jak twierdzą autorzy dokumentu, od 14 lat żaden rząd nie interesował się waloryzacją opłat za przeglądy, choć rosły koszty prowadzenia działalności gospodarczej, VAT, a ostatnio nawet wymagania stawiane przed Stacjami Kontroli Pojazdów.

Dlatego w piśmie do premiera Morawieckiego PISKP zaproponowała podwyższenie stawek za obowiązkowe przeglądy techniczne. Dokładnych kwot nie podano, ale kiedy podobne postulaty diagności formułowali w 2012 roku, proponowali oni kwoty 150 zł za samochód osobowy i 100 zł za motocykl.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 6
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę