tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dekalog Bezpiecznego Motocyklisty - 10 najważniejszych zasad NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Dekalog Bezpiecznego Motocyklisty - 10 najważniejszych zasad

Autor: Piotr Jędrzejak 2011.07.22, 13:26 12 Drukuj

Jak być bezpiecznym na motocyklu? 

Wielu z was, czytelników, zapewne już wie o co chodzi, a to ze względu na tegoroczne Motocyklowe Niedziele na stacjach BP – seria imprez trafiła do Szczecina, Poznania, Łodzi, Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Czeladzi oraz Gdyni. Na każdej z tych edycji rozdawane były Dekalogi Bezpiecznego Motocyklisty, a stworzone zostały między innymi przez Ścigacz.pl we współpracy z fundacją R2, magazynem Motocykl oraz ze stacjami paliw BP Europa.

Dekalog zawiera 10 uniwersalnych przykazań przygotowanych przez doświadczonych motocyklistów. Stosowanie się do nich z pewnością poprawi nasze wspólne bezpieczeństwo na drodze. Jeżeli nie udało wam się zdobyć kartonikowej wersji Dekalogu na BP, teraz macie okazję do zapoznania się z nim i zastanowienia nad własnym bezpieczeństwem.

dekalog bezpiecznego motocyklisty
NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 6
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę