tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocyklowe niedziele 2011 - IV edycja na BP w Warszawie NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocyklowe niedziele 2011 - IV edycja na BP w Warszawie

Autor: Ariel Stefaniak 2011.05.20, 15:02 4 Drukuj

Przed nami już IV odsłona Motocyklowej Niedzieli na stacjach BP. Tym razem BP ugości motocyklistów w Warszawie przy ulicy Powstańców Śląskich 122.

Z pewnością można liczyć na ogrom atrakcji, do których przyzwyczaił nas już organizator. Przyklejeni do barierek widzowie będą mogli podziwiać pokazy stuntu oraz trialu motocyklowego w najlepszym wydaniu. Na samych motocyklistów jak i wszystkich odwiedzających będzie czekać między innym bezpłatna hamownia oraz liczne konkursy oraz zawody sprawnościowe. Z pewnością i tym razem nie zabraknie elementów edukacyjno – promocyjnych czyli: kursu pierwszej pomocy oraz bezpieczeństwa drogowego. W specjalnej sekcji odbędzie się wystawa customowych motocykli. Szczegóły dotyczącej święta motocyklistów znaleźć można na stronie Motocyklowych Niedziel.

W ten weekend zapowiada się w stolicy ładna pogoda, zatem zapraszamy na stację BP w Warszawie już w najbliższą niedzielę 22. maja. Standardowo wjazd na teren stacji mają tylko motocykle, a puszkarze zostaną grzecznie oddelegowani na najbliższą placówkę BP. Sama impreza potrwa od 11:00 do 17:00, wstęp oczywiście jest bezpłatny. 

Motocyklowe niedziele na stacjach BP – kalendarz 2011:

Data: Miasto: Adres
29. maja Kraków ul. Bora-Komorowskiego 39
5. czerwca Wrocław ul. Legnicka 67
12. czerwca Czeladź Trasa DK 86 przy M-1
19. czerwca Gdynia ul. Hutnicza 15A
Zakaz wjazdu dla samochodow Motocyklowa niedziela BP Poznan
  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę