tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocyklowa niedziela BP w Poznaniu NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocyklowa niedziela BP w Poznaniu

Autor: Lovtza 2011.05.09, 16:04 3 Drukuj

Za nami kolejna motocyklowa niedziela na BP. Tym razem cykl imprez dla motocyklistów zawitał w stolicy Wielkopolski i podobnie jak w przypadku pierwszej edycji w Szczecinie impreza okazała się bardzo dużym sukcesem. Czego można było spodziewać się przyjeżdżając w miniony weekend na stację BP przy ulicy Szwajcarskiej?

Przede wszystkim spodziewać się można było dużej frekwencji i bardzo miłej atmosfery. Lista atrakcji była taka sama jak w Szczecinie i obejmowała hamownię motocyklową, konkursy, pokazy stuntu oraz trailu, stoiska firm motocyklowych i wiele, wiele innych. Znakomite występy w wykonaniu Stuntera13 oraz Raptownego po prostu przyklejały publiczność do barierek. Efektownie zaprezentowali się także trailowcy. Pokazy przeplatały się z coraz to kolejnymi konkursami, zatem nie można było się nudzić. Miarą jakości imprezy niech będzie fakt, że przyciągnęła ona nie tylko motocyklistów, ale także całe rodziny z dziećmi, dla których zresztą też nie zabrakło atrakcji. Organizatorzy poświęcili dużo uwagi kwestii kultury oraz bezpieczeństwa na drogach rozdając m.in. dekalog motocyklisty.

Impreza w Poznaniu okazała się jak już wspomnieliśmy na wstępie bardzo dużym sukcesem, gromadząc znacznie więcej widzów, niż rozgrywane w tym samym czasie Wyścigowe Motocyklowe Mistrzostwa Polski rozgrywane na pobliskim torze w Przeźmierowie. Zapraszamy na kolejne Motocyklowe Niedziele na BP, bo po prostu warto się tam wybrać i miło spędzić czas.

Motocyklowe niedziele na stacjach BP – kalendarz 2011:

Data: Miasto: Adres:
15. maja Łódź ul. Rzgowska 252
22. maja Warszawa ul. Powstańców Śląskich 122
29. maja Kraków ul. Bora-Komorowskiego 39
5. czerwca Wrocław ul. Legnicka 67
12. czerwca Czeladź Trasa DK 86 przy M-1
19. czerwca Gdynia ul. Hutnicza 15A
  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
Czym skorupka Motocyklowa niedziela BP PoznanHonda na Motocyklowa niedziela BP Poznan
kolejka do hamowni Motocyklowa niedziela BP PoznanMotocyklowa niedziela BP Poznan
Motocyklowa niedziela BP Poznan customyMotocyklowa niedziela BP Poznan dziewcze
Motocyklowa niedziela BP Poznan goscieMotocyklowa niedziela BP Poznan hamownia
Motocyklowa niedziela BP Poznan instrukcjeMotocyklowa niedziela BP Poznan klimat
Motocyklowa niedziela BP Poznan policyjna AlfaMotocyklowa niedziela BP Poznan pomiar mocy
Motocyklowa niedziela BP Poznan przejazdzki motocyklemMotocyklowa niedziela BP Poznan Stunter na pokazie
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę