tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocyklowa niedziela na BP już 1 maja w Szczecinie - rozdajemy "motocykle są wszędzie" NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocyklowa niedziela na BP już 1 maja w Szczecinie - rozdajemy "motocykle są wszędzie"

Autor: Piotr Jędrzejak 2011.04.29, 13:41 Drukuj

Motocyklowe niedziele na stacjach BP ruszają już w najbliższą niedzielę! Kalendarz imprez obejmuje łącznie osiem spotkań, a rozpoczyna się właśnie 1. maja w Szczecinie. W ciągu następnych ośmiu tygodni, stacje BP zostaną przekazane pod władzę motocyklistów w Poznaniu, Łodzi, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Czeladzi oraz w Gdyni.

Motocyklowe niedziele na stacjach BP – kalendarz 2011:

Data: Miasto: Adres:
1. maja Szczecin ul. Hangarowa / Leszczynowa
8. maja Poznań ul. Szwajcarska 1
15. maja Łódź ul. Rzgowska 252
22. maja Warszawa ul. Powstańców Śląskich 122
29. maja Kraków ul. Bora-Komorowskiego 39
5. czerwca Wrocław ul. Legnicka 67
12. czerwca Czeladź Trasa DK 86 przy M-1
19. czerwca Gdynia ul. Hutnicza 15A

Każda stacja i impreza zostaną podzielone na pięć wyjątkowych stref: Show, Custom, Power, Edukacja oraz Rozrywka. Czym będą się one charakteryzowały? Wszelkie informacje znaleźć możecie w naszej poprzedniej publikacji na ten temat lub na stronie i Facebooku Motocyklowej Niedzieli na BP. Imprezy na każdej ze stacji rozpoczną się o 11:00, a zakończą o 17:00.

Najbliższa Motocyklowa Niedziela odbędzie się już za dwa dni, 1. maja. Poza powyższymi atrakcjami organizowanymi przez BP, mamy dla was małą niespodziankę. Na stacji będziecie mogli też dostać darmowe, żółte naklejki „Patrz w lusterka, sprawdź dwa razy. Motocykle są wszędzie” od Ścigacz.pl! Ich liczba jest jednak ograniczona, więc musicie się spieszyć. Do zobaczenia na BP już pojutrze!

motocyklowe niedziele na BP
NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę