tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Deszczowa motocyklowa niedziela na BP w Łodzi NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Deszczowa motocyklowa niedziela na BP w Łodzi

Autor: Piotr Jędrzejak 2011.05.17, 11:03 Drukuj

Motocyklowa kampania organizowana przez BP trwa! W minioną niedzielę odbyła się już trzecia edycja „Motocyklowej niedzieli na stacji BP”. Puszkarze tym razem nie mogli wjechać na stację przy ulicy Rzgowskiej 252 w Łodzi.

Imprezę można by było spokojnie i bez wyrzutów sumienia zaliczyć do udanych, gdyby nie jeden drobny szczegół. Dzień 15. maja stał pod znakiem ciężkich i ciemnych chmur deszczowych, z których co chwilę padało i kropiło, co skutecznie zniechęcało zarówno motocyklistów, jak i wszystkich Łodzian do wychodzenia z domu. Nie ma jednak co narzekać, bo nawet pomimo słabej pogody, na stację zawitali nie tylko motocykliści, ale też kilka rodzin z dziećmi.

NAS Analytics TAG

Elementem, który zdecydowanie nie zawiódł, był organizator. BP dołożyło starań, aby kiepskie warunki mimo wszystko nie przeszkodziły w dobrej zabawie, a więc zaplanowanych atrakcji nie zabrakło. Tak samo jak i w Szczecinie czy w Poznaniu, do użytku chętnych udostępniona została motocyklowa hamownia, a każdy chętny mógł zapisać się na listę potencjalnych dawców szpiku kostnego fundacji DKMS. Policja urządziła prezentację dotyczącą bezpieczeństwa ruchu drogowego, przy okazji pokazując swój radiowóz i motocykl, a ratownicy motocyklowi fundacji R2 uczyli pierwszej pomocy. Małą wystawę zorganizowali dealerzy Junaka oraz Harley-Davidsona. Pojawiło się też stoisko Arai z możliwością serwisowania i testowania ich skorup.

Pochwały należą się dla właścicieli motocykli customowych. Wprawdzie nie było ich dużo, ale czy wy chcielibyście wystawić swoje dopieszczone i wypucowane cacka na deszcz? Pokaz stuntu dali Raptowny i Pasio. Chłopaki z Sherco Team z kolei prezentowali swoje umiejętności na trialówkach. Jak zwykle, tak i teraz – stunt i trial gromadziły naprawdę sporą, skutecznie rozgrzewaną do czerwoności publiczność nawet pomimo niskiej temperatury. Trialowcy nie dość, że skakali nad sobą i śmiałkami spośród publiczności, to jeszcze zorganizowali konkurs – utrzymalibyście się 10 sekund stojąc na motocyklu trialowym? Wcale nie było łatwo... Każdy, kto przyjechał własnym sprzętem mógł też pobawić się w minigymkhanę, czyli Motocyklową Giętarę. Najlepszy czas, tak samo jak i ochotnik palący gumę na pokaz, zostali odpowiednio nagrodzeni przez Castrola.

Krótko mówiąc, kto odważył się w tą niedzielę wystawić na nieduży deszcz, nie mógł być zawiedziony po powrocie z BP. Kalendarz pozostałych imprez na stacjach znajdziecie poniżej, a kolejna impreza już za tydzień w Warszawie. Serdecznie zapraszamy i trzymamy kciuki za dobrą pogodę!

Motocyklowe niedziele na stacjach BP – kalendarz 2011:

Data: Miasto: Adres:
22. maja Warszawa ul. Powstańców Śląskich 122
29. maja Kraków ul. Bora-Komorowskiego 39
5. czerwca Wrocław ul. Legnicka 67
12. czerwca Czeladź Trasa DK 86 przy M-1
19. czerwca Gdynia ul. Hutnicza 15A
  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
BP scigacz Lodz 2011 Motocyklowa Niedziela na BP custom show Lodz 2011 Motocyklowa Niedziela na BP
custom Lodz 2011 Motocyklowa Niedziela na BP cyrkle Lodz 2011 Motocyklowa Niedziela na BP
gietara Lodz 2011 Motocyklowa Niedziela na BP komer Lodz 2011 Motocyklowa Niedziela na BP
palenie gumy Lodz 2011 Motocyklowa Niedziela na BP palenie gumy do wystrzalu Lodz 2011 Motocyklowa Niedziela na BP
smarowanie Lodz 2011 Motocyklowa Niedziela na BP raptowny drift Lodz 2011 Motocyklowa Niedziela na BP
pasek przez kiere Lodz 2011 Motocyklowa Niedziela na BP start slalom Lodz 2011 Motocyklowa Niedziela na BP
slalom Lodz 2011 Motocyklowa Niedziela na BP zielony Lodz 2011 Motocyklowa Niedziela na BP
pokaz trialu Lodz 2011 Motocyklowa Niedziela na BP policja na hamowni Lodz 2011 Motocyklowa Niedziela na BP
motocykle Lodz 2011 Motocyklowa Niedziela na BP kurs 1 pomocy Lodz 2011 Motocyklowa Niedziela na BP
arai serwis Lodz 2011 Motocyklowa Niedziela na BP bezpieczenstwo Lodz 2011 Motocyklowa Niedziela na BP
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę