tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Druga Motocyklowa Niedziela już pojutrze na BP w Poznaniu! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Druga Motocyklowa Niedziela już pojutrze na BP w Poznaniu!

Autor: Piotr Jędrzejak 2011.05.06, 13:31 3 Drukuj

W najbliższą niedzielę odbędzie się już drugie z ośmiu spotkań w ramach Motocyklowych Niedziel na stacjach BP. Pierwsza edycja miała miejsce w Szczecinie tydzień temu. W naszej relacji znaleźć możecie wrażenia oraz zdjęcia z tej imprezy. Druga edycja przeniosła się nieco na południe, do województwa wielkopolskiego, a konkretniej do jego stolicy – Poznania.

Na stacji BP przy ulicy Szwajcarskiej 1, już 8. maja znajdziecie wiele atrakcji. W ramach pięciu różnych sekcji, znalazły się między innymi hamownia motocyklowa, konkursy zręcznościowe dla motocyklistów i publiki niezmotoryzowanej, pokazy stuntu, trialu czy sprzętów customowych. BP stawia też na bezpieczeństwo, a więc nie zabraknie kursów pierwszej pomocy, czy prezentacji policji, a do tego zapisać się będzie można na listę potencjalnych dawców szpiku kostnego. Szczegółowy rozkład atrakcji znajdziecie na stronie Motocyklowej Niedzieli, ale jedno jest pewne – ciężko będzie się nudzić. Nie zapomnijcie zabrać na BP swojego aparatu, konkurs fotograficzny trwa. Do zobaczenia na BP!

Motocyklowe niedziele na stacjach BP – kalendarz 2011:

Data: Miasto: Adres:
1. maja Szczecin ul. Hangarowa / Leszczynowa
8. maja Poznań ul. Szwajcarska 1
15. maja Łódź ul. Rzgowska 252
22. maja Warszawa ul. Powstańców Śląskich 122
29. maja Kraków ul. Bora-Komorowskiego 39
5. czerwca Wrocław ul. Legnicka 67
12. czerwca Czeladź Trasa DK 86 przy M-1
19. czerwca Gdynia ul. Hutnicza 15A
motocyklisci przeciw bialaczce Szczecin - Motocyklowa Niedziela na stacji BP 2011
hamownia Szczecin - Motocyklowa Niedziela na stacji BP 2011
NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę