tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MotoNiedziela na stacji BP w Krakowie 2011 nadciąga NAS Analytics TAG
2019 12 04 Mio rejestrator billboard
NAS Analytics TAG

MotoNiedziela na stacji BP w Krakowie 2011 nadciąga

Autor: Piotr Jędrzejak 2011.05.26, 12:08 1 Drukuj

Inwazja motocyklistów na stacje BP trwa! Tym razem motocyklowa niedziela odbędzie się w Krakowie. Zapraszamy wszystkich kierowców jednośladów na stację przy ulicy Bora-Komorowskiego 39 już w niedzielę od 11:00 do 17:00.

Z tajnych źródeł wiemy, że pogoda ma nie zawieść, a skoro i ona dopisze, to sukces imprezy jest gwarantowany. Organizator jak zwykle zapewnia masę atrakcji, a więc na stacji BP każdy znajdzie coś dla siebie. Dla żądnych wrażeń będą pokazy stuntu i trialu w wykonaniu najlepszych zawodników. Ci aktywniejsi będą mogli wsiąść na trialówkę, zapisać się do konkursów, czy wystartować w Motocyklowej Giętarze. Nie zabraknie oczywiście ważnego elementu edukacji. W ramach tego odbędą się pokazy policji, motocyklowej ekipy ratunkowej oraz dołączyć będzie można do spisu potencjalnych dawców szpiku kostnego. Oczy będzie można nacieszyć pokazem motocykli customowych, a własnego sprzęta zatankować promocyjnym paliwem BP Ultimate, a później sprawdzić na hamowni, jaką ma moc. Impreza jest też wspaniałą okazją na niedzielny wypad z rodziną i dziećmi – na pewno nie będą się nudzić. Zapraszamy na BP!

Przy okazji imprezy, tak samo jak w Warszawie, każdy chętny otrzyma darmową, żółtą naklejkę Ścigacz.pl - „Patrz w lusterka, sprawdź dwa razy. Motocykle są wszędzie”. Szukajcie ich u hostessy Ultimate, u prowadzącego imprezę oraz przy kasach BP. Z doświadczenia wiemy, że rozchodzą się bardzo szybko, więc musicie się śpieszyć – ich liczba jest ograniczona.

Kalendarz pozostałych Motocyklowych Niedziel na stacjach BP:

Data: Miasto: Adres
29. maja Kraków ul. Bora-Komorowskiego 39
5. czerwca Wrocław ul. Legnicka 67
12. czerwca Czeladź Trasa DK 86 przy M-1
19. czerwca Gdynia ul. Hutnicza 15A
stacja bp - Motocyklowa Niedziela na BP w Warszawie 2011
piklarzyki dla rodzin - Motocyklowa Niedziela na BP w Warszawie 2011
  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę