tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocyklowa niedziela w Czeladzi - BP na Śląsku NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocyklowa niedziela w Czeladzi - BP na Śląsku

Autor: Piotr Jędrzejak 2011.06.10, 11:42 7 Drukuj

Najbliższa impreza z serii motocyklowych niedziel trafi na Śląsk! Stacją BP, na którą wstęp będą miały 12. czerwca wyłącznie jednoślady, będzie tym razem jednostka zlokalizowana przy drodze krajowej nr 86, przy centrum handlowym M1 w Czeladzi.

Pogoda w niedzielę ma dopisać, a to gwarantuje kolejną udaną imprezę. Będzie to przedostatnie spotkanie na BP w tym sezonie, więc jeżeli jeszcze nie udało wam się na takie dotrzeć, musicie się śpieszyć! Spodziewać się można – jak zwykle – wielu ciekawych atrakcji. Udostępniona zostanie hamownia motocyklowa, a więc każdy będzie miał okazję sprawdzić, ile dał mu przelotowy wydech i sportowy filtr powietrza albo po prostu upewnić się, że jego maszyna trzyma katalogową moc. Kolejną z najbardziej obleganych atrakcji będą pokazy, zaprezentują się najwyższej klasy stunterzy oraz trialowcy. Ci drudzy będą też skakać nad publicznością i oddadzą swój motocykl w wasze ręce. Utrzymacie się w pionie przez 10 sekund?

Jeżeli dobrze panujecie nad swoim sprzętem, zachęcamy do udziału w minigymkhanie, czyli Motocyklowej Gientarze. Nie jesteście pewni swoich umiejętności? Nie zaszkodzi spróbować i poćwiczyć. Nie zabraknie też innych konkursów, wystaw, ciekawych motocykli i kursów szkoleniowych. Po raz kolejny też, każdy kto pojawi się na BP, będzie miał okazję zgarnąć darmową naklejkę „Patrz w lusterka, sprawdź dwa razy. Motocykle są wszędzie” od Ścigacz.pl! Szukajcie ich na stacji, u hostess oraz u prowadzącego imprezę. Musicie się śpieszyć, ich liczba jest ograniczona.

Motocyklowe niedziele na stacjach BP – kalendarz 2011:

Data: Miasto: Adres:
1. maja Szczecin ul. Hangarowa / Leszczynowa
8. maja Poznań ul. Szwajcarska 1
15. maja Łódź ul. Rzgowska 252
22. maja Warszawa ul. Powstańców Śląskich 122
29. maja Kraków ul. Bora-Komorowskiego 39
5. czerwca Wrocław ul. Legnicka 67
12. czerwca Czeladź Trasa DK 86 przy M-1
19. czerwca Gdynia ul. Hutnicza 15A
pokazy trialu Motocyklowa Niedziela na BP wroclaw
  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę