tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MotoNiedziela na BP w Gdyni - zakoczenie w dobrym stylu
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MotoNiedziela na BP w Gdyni - zakoczenie w dobrym stylu

Autor: Piotr Jdrzejak 2011.06.21, 16:23 2 Drukuj

Cykl ośmiu Motocyklowych Niedzieli na stacjach BP dobiegł końca. Impreza zamykająca tegoroczny sezon trafiła do Gdyni, na stację przy ulicy Hutniczej 15A.

Prognoza pogody na minioną niedzielę nie zapowiadała upałów. To akurat dobrze. Gorzej, że miało też padać. Takie przewidywania nie zniechęciły rzeszy motocyklistów, ich rodzin oraz rodzin ich rodzin do zjechania się na stację. Jak się okazało, zostali oni sowicie nagrodzeni. Po pierwsze deszcz zaczął się dopiero późniejszym popołudniem, a i tak nie było tragicznie. Po drugie, impreza w Gdyni była ostatnią w tym sezonie i okazała się zakończeniem w naprawdę dobrym stylu.

NAS Analytics TAG

Dobry był też sam wybór stacji przez organizatora. Spora przestrzeń pozwoliła wszystkim – łącznie ze stunterami czy zwiedzającymi cieszyć się z atrakcji. Przez całą imprezę oblegana była hamownia motocyklowa. Przebadanych zostało ponad 100 jednośladów, a najmocniejsza okazała się Hayabusa. 196,8 koni mechanicznych na kole robi wrażenie. Odwiedzający stację jak zwykle mogli tankować benzynę Ultimate za mniejszą cenę, a czekało na nich również masę innych atrakcji. Bardzo cieszy chęć edukacji panująca wśród motocyklistów, a objawiała się ona w tłumach słuchających wykładów policji, czy ratowników motocyklowych. Impreza w Gdyni przyciągnęła też wielu wystawców oraz importerów motocykli. Można było obejrzeć Ducati, Triumphy, BMW, Hondy, Yamahy oraz sporo innych sprzętów, a nie zabrakło też kasków Arai oraz akcesoriów motocyklowych. Pytanie, co było ciekawsze, nowe i lśniące motocykle, czy jedyne w swoim rodzaju sprzęty customowe?

Mnogość dealerów skutkowała z kolei obfitymi nagrodami w konkursach, takich jak palenie gumy (swoją drogą do efektownego wystrzału), czy na najgłośniejszy wydech - 121,4 dB całkiem skutecznie zagłuszało konkurencję. Sporo uczestników postanowiło też jeszcze aktywniej pobawić się na stacji, startując w Motocyklowej Giętarze. Prawdziwy pokaz techniki to jednak show Raptownego i Stuntera13 oraz trialowców z Sherco Team. Kunsztu stunterów nie trzeba opisywać – jak zwykle gromadzili tłumy, natomiast na podziw zasługuje też to, co robili Konrad Legutko i Rafał Luberda. Panowie bezproblemowo skakali swoimi trialówkami po rampach, na które później wbiegać miała publiczność. Trzeba przyznać, że wyglądało to zabawnie. Jako, że na BP pojawiło się sporo najmłodszych, nie mogło obyć się bez wożenia dzieciaków na motocyklach, czy rozdawania im odblaskowych opasek.

Motocykliści na pewno nie nudzili się, nawet jeżeli wpadli tylko na godzinę. Było na co popatrzeć i z kim porozmawiać. Tym więcej niecodziennych atrakcji mogli zobaczyć zwykli ludzie, których przecież nie zabrakło. Motocyklowe Niedziele to też promowanie bezpieczeństwa i motocyklizmu wśród społeczeństwa, a w tym temacie również odniesiony został sukces. Impreza w Gdyni to zdecydowanie udane zakończenie równie udanego sezonu Motocyklowych Niedziel. BP już zapowiedziało, że możemy spodziewać się kontynuacji w następnym roku. Bogaty w nowe doświadczenia, organizator skupi się na edukacji i rozrywce – nie możemy się doczekać!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
CBF1000 policjacustomy wystawa
NAS Analytics TAG
cyrkle raptownydrifty stunter 13
drift na zbiorniku stunter 13kolejka na hamownie
mierzenie glosnosci wydechumotocyklowa gietara dla stuntero
Motocykl testowy BP Ultimatena stojaco hubert dylon
oferta BMWpalenie gumy Suzuki SV650
rocket iii SILAsimson igielka
skoki trialowkastoppie trial sherco
wyjazd ze stacji BP Gdyniagleba stunter raptowny
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr