tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ostatnia niedziela na BP 2011 - motocyklowa Gdynia NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ostatnia niedziela na BP 2011 - motocyklowa Gdynia

Autor: Piotr Jędrzejak 2011.06.16, 16:31 3 Drukuj

No i stało się. Tegoroczną serię Motocyklowych Niedziel na stacjach BP zakończymy w najbliższy weekend. Ta ostatnia niedziela zawita już 19. czerwca na BP w Gdyni przy ulicy Hutniczej 15A.

Ósmy raz w tym roku stacja BP zostanie zamknięta dla wszystkich pojazdów, które nie są jednośladami. Oczywiście quady, trajki i motocykle z koszem są mile widziane, jednak kierowcy samochodów zamiast tankować, będą mogli wejść na teren i zapoznać się z ciekawymi atrakcjami. A jest ich jak zwykle niemało!

W tym szczególnym dniu na BP, każdy motocyklista będzie mógł zatankować benzynę BP Ultimate w cenie zwykłej 95-tki. Na terenie stacji nie zabraknie motocyklowej hamowni, a więc uda się sprawdzić, jakiego to paliwo rzeczywiście dało kopa. Z kolei dzięki specjalnie przygotowanemu motocyklowi pokazowemu, na własne oczy zobaczycie, jak na czystość wnętrza silnika wpływa odpowiednie paliwo. Kolejne formy edukacji na BP to kursy pierwszej pomocy serwowane przez ratowników na motocyklach, czy prezentacje policyjne. Zachęcamy też do zapisania się na listę potencjalnych dawców szpiku kostnego.

W ramach trochę mocniejszych wrażeń, pokaz dadzą najlepsi w Polsce stunterzy oraz trialowcy. Publiczność nie pozostanie bierna – możecie spróbować utrzymać się w pionie na trialówce, a później poćwiczyć slalom swoim motocyklem. Taką możliwość da wam Motocyklowa Giętara, czyli mini gymkhana. Czeka na was też sporo innych konkursów, jak na przykład na najgłośniejszy wydech. No i nie można zapomnieć o ekscytującej wystawie motocykli customowych.

Nie tylko motocyklistów, ale też całe rodziny z dziećmi zapraszamy na ostatnią w tym roku Motocyklową Niedzielę na BP. Odbędzie się ona 19. czerwca w Gdyni przy ulicy Hutniczej 15A. Impreza rozpocznie się o 11:00, a zakończy o 17:00.

parking dla moto - Motocyklowa Niedziela na BP w Warszawie 2011
  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę