tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocyklowa Niedziela na BP we Wrocławiu - żar tropików NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocyklowa Niedziela na BP we Wrocławiu - żar tropików

Autor: Łukasz „Boczo” Tomanek 2011.06.06, 16:20 2 Drukuj

„Stary, wpadaj na BP na Legnickiej! Jest Pasio, Raptowny, Młody 125 i motocykli od zaje**nia!”

Gorąco?! Nieee, gorąco jest w hucie Łabędy, w piecu piekarniczym i w komorze spalania Yamahy R6. Jeśli wczoraj na stacji BP we Wrocławiu pojawiłby się Lucyfer, nawet on musiałby rozpiąć koszulę i kupić butelkę wody mineralnej. Aura na nowo zdefiniowała pojęcie „upał” ale to nie przeszkodziło licznej rzeszy motocyklistów i ich entuzjastów.

Wrocław to piękne miasto. Mimo faktu bycia sporą metropolią, wszystko, a w tym ruch uliczny, odbywa się tu dostojniej i bardziej na luzie. Ktoś kto wymyślił zegary odliczające czas do kolejnej zmiany sygnalizacji świetlnej powinien mieć Nobla i swój własny pomnik. Tak banalne rozwiązanie stuprocentowo obniża poziom rozdrażnienia, irytacji i gniewu, a dodatkowo pozwala na światłach zapiąć kask, poprawić kurtkę czy sprawdzić telefon. BP na Legnickiej to sporych rozmiarów obiekt, który dobrze poradził sobie z imprezą tego typu. Frekwencja wydawała się nieco mniejsza, niż tydzień temu w Krakowie, dzięki czemu oczywiście luźniej można było przemieszczać się po stacji.

A było się gdzie przemieszczać. Niesłabnącą w stosunku do poprzednich edycji imprezy popularnością cieszyła się hamownia. Każdy mógł skonfrontować papierowe dane techniczne swojego motocykla z rzeczywistością, a kolejka cały czas miała przynajmniej kilkanaście metrów. Najwięcej uwagi przykuwały pokazy freestyle’u w wykonaniu Raptownego, Pasia i Młodego 125. Wygrodzony plac stuntowy podczas występów był szczelnie ohermetyzowany publicznością. Zauważyłem, że największymi brawami i salwami uznania cieszyły się drifty. Widać latanie bokiem na w sobie coś, co automatycznie czyni je fajnym. Miłośnicy trialu mogli z bliska pooglądać zawodników wskakujących na przeszkody, na które trudno jest dostać się po drabinie, a co dopiero motocyklem. Ci z odpowiednim poziomem odwagi mogli wystawić swoją odporność na strach poprzez położenie się na trawie i stanie się przeszkodą, przez który przelatywało dwóch trialowców.

Zdecydowanie mniej firm motocyklowych w porównaniu do Krakowa wystawiło się we Wrocławiu. Jeśli chodzi o koncerny, można było przyjrzeć się jedynie maszynom KTMa. Fakt faktem ci, którzy byli obecni sprawiali wrażenie mocno zmęczonych upałem, co w rezultacie nie otoczyło ich pozytywną aurą chęci kupienia produktu. Głównym czynnikiem powodującym to był wszech-skwar, ale niechaj każdy doszuka się własnej interpretacji.

Nieco z boku epicentrum freestyle’u słyszę rozmowę telefoniczną jednego z przybyłych motocyklistów. „Stary! Gdzie jesteś?! Przyjeżdżaj na BP tutaj na Legnickiej. Jest Raptowny, Pasio, Młody 125 i motocykli od zaje**nia!, no tutaj przy głównej drodze, zobaczysz na pewno. Wpadaj, to jest tylko do piątej, a jest zajebiście!”. To w zasadzie konkluduje kolejną Motocyklową niedzielę na BP, tym razem we Wrocławiu. Czołowi stunterzy w kraju w akcji i w jednym miejscu, możliwość spotkania się z gronem podobnych zajawkowiczów, pooglądania motocykli i ogólnie spędzenia popołudnia w motocyklowym klimacie zawsze będzie czymś budzącym radochę. Miejmy nadzieję, że za tydzień w Czeladzi po fali upałów nie spadnie śnieg. Chociaż w sumie…

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
Motocyklowa Niedziela na BP wroclaw burza wkrotcetlok na stacji Motocyklowa Niedziela na BP wroclaw
upalny parking Motocyklowa Niedziela na BP wroclawpublicznosc freestyle Motocyklowa Niedziela na BP wroclaw
Motocyklowa Niedziela na BP uwazaj sobieMotocyklowa Niedziela na BP wroclaw jakie kurde zdjecie
Pasio driftuje Motocyklowa Niedziela na BPPasio stunt Motocyklowa Niedziela na BP wroclaw
Motocyklowa Niedziela na BP wroclaw Raptowny stuntstunt pompki Motocyklowa Niedziela na BP Wroclaw
pokazy stuntu Raptus Motocyklowa Niedziela na BP wroclawpokazy trialu Motocyklowa Niedziela na BP wroclaw
Motocyklowa Niedziela na BP wroclaw wlochaty szczurMotocyklowa Niedziela na BP Wroclaw amerykanska ciezarowka
aerograf Motocyklowa Niedziela na BP wroclawbuziaczek aerograf Motocyklowa Niedziela na BP wroclaw
ambulans Motocyklowa Niedziela na BP wroclawbalon scigacz dziewczyna Motocyklowa Niedziela na BP wroclaw
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę