tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wszystkie rodowe wycigi TT odwoane, ciasno w czwartek
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Wszystkie rodowe wycigi TT odwoane, ciasno w czwartek

Autor: Janusz Bbenek 2019.06.06, 10:47 Drukuj

Tegoroczne zmagania na wyspie Man upływają pod znakiem pogodowej katastrofy - tak trzeba to nazwać. Całkowicie odwołano wszystkie wyścigi we wtorek i w środę. Organizatorzy liczą na dzisiejszą poprawę warunków, ponieważ w harmonogramie czeka aż 5 wyścigów - planowanych i zaległych.

Kiedy we wtorek wieczorem, po dniu bez wyścigów, szef trasy Gary Thompson ogłaszał, że również w środę nie odbędzie się żaden wyścig, miał łzy w oczach. Ten obrazek najlepiej oddaje organizacyjny koszmar, jaki w tym roku z powodu pogody panuje na wyspie Man. Intensywne opady i chmury zalegające wprost na drogach uniemożliwiają bezpieczne przeprowadzenie jakichkolwiek wyścigów.

NAS Analytics TAG

W związku z dwudniowym opóźnieniem, wyścigi kolejnych klas są przesuwane na następne dni oraz skracane do 2-3 okrążeń z pitstopem po pierwszym, tak aby zmieścić się w harmonogramie.

Prognozy pogody dają pewną nadzieję na w miarę dobre warunki w czwartek. Organizatorów czeka nie lada wyzwanie - w ciągu 9 godzin musi się odbyć aż 5 wyścigów. W kolejce czekają zawodnicy na Supersportach i Sidecarach (planowane 2 okrążenia), Superstockach i Lightweight (3 okrążenia) oraz na maszynach Zero TT (1 okrążenie).

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr