tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wszystkie środowe wyścigi TT odwołane, ciasno w czwartek NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wszystkie środowe wyścigi TT odwołane, ciasno w czwartek

Autor: Janusz Bębenek 2019.06.06, 10:47 Drukuj

Tegoroczne zmagania na wyspie Man upływają pod znakiem pogodowej katastrofy - tak trzeba to nazwać. Całkowicie odwołano wszystkie wyścigi we wtorek i w środę. Organizatorzy liczą na dzisiejszą poprawę warunków, ponieważ w harmonogramie czeka aż 5 wyścigów - planowanych i zaległych.

Kiedy we wtorek wieczorem, po dniu bez wyścigów, szef trasy Gary Thompson ogłaszał, że również w środę nie odbędzie się żaden wyścig, miał łzy w oczach. Ten obrazek najlepiej oddaje organizacyjny koszmar, jaki w tym roku z powodu pogody panuje na wyspie Man. Intensywne opady i chmury zalegające wprost na drogach uniemożliwiają bezpieczne przeprowadzenie jakichkolwiek wyścigów.

NAS Analytics TAG

W związku z dwudniowym opóźnieniem, wyścigi kolejnych klas są przesuwane na następne dni oraz skracane do 2-3 okrążeń z pitstopem po pierwszym, tak aby zmieścić się w harmonogramie.

Prognozy pogody dają pewną nadzieję na w miarę dobre warunki w czwartek. Organizatorów czeka nie lada wyzwanie - w ciągu 9 godzin musi się odbyć aż 5 wyścigów. W kolejce czekają zawodnicy na Supersportach i Sidecarach (planowane 2 okrążenia), Superstockach i Lightweight (3 okrążenia) oraz na maszynach Zero TT (1 okrążenie).

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę