tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 TT na wyspie Man - Michael Rutter ustanowił rekord w klasie motocykli elektrycznych NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

TT na wyspie Man - Michael Rutter ustanowił rekord w klasie motocykli elektrycznych

Autor: Janusz Bębenek 2019.06.07, 10:24 Drukuj

Doświadczony Michael Rutter dopisał wczoraj siódme zwycięstwo w Isle of Man TT do swojej listy osiągnięć. W klasie TT Zero pokonał Johna McGuinessa i ustanowił rekord średniej prędkości okrążenia na motocyklu elektrycznym.

Rutter i McGuiness startowali w TT Zero w barwach jednej ekipy - Mugen. Starzy kumple walczyli jednak do upadłego. Ostatecznie Michael Rutter okazał się lepszy o 8,9 sekundy oraz wykręcił rekordowo szybkie okrążenie, ze średnią prędkością 195,196 km/h. Jak sam powiedział, wycisnął z maszyny co tylko się dało, ślizgając się w zakrętach i tracąc przyczepność tylnego koła w czasie przyspieszeń.

NAS Analytics TAG

Niepocieszony John McGuiness skomentował ten wyścig w swoim stylu: wielki szacunek dla Michaela, pomimo że jest dużo brzydszy ode mnie!

Trzeci na mecie klasy TT Zero zameldował się weteran wyścigów na wyspie Man, 10-krotny zwycięzca Ian Lougher, który, choć ciężko w to uwierzyć, zadebiutował na Mountain Course w 1983 roku!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę