tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zmar Tony Rutter, legendarny zawodnik wycigw TT
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Zmar Tony Rutter, legendarny zawodnik wycigw TT

Autor: Konrad Bartnik 2020.03.26, 18:52 1 Drukuj

W dniu 24 marca, w wieku 78 lat po krótkiej chorobie odszedł brytyjski zawodnik Tony Rutter, 7-krotny zwycięzca wyścigów Tourist Trophy.  Tony był ojcem Michaela Ruttera, również bardzo utytułowanego kierowcy w tej dyscyplinie. 

Kariera sportowa Tony’ego Ruttera przypadła na lata 1965-1991. W tym czasie 83 razy brał udział w wyścigach TT - ma na swoim koncie 7 zwycięstw i 20 podiów. Najwięcej z nich - 4 - zdobył w klasie TT-F2 Formula Two, w której jeździł na motocyklu Ducati. Zwyciężał również w wyścigach North West 200 (9 razy) oraz Ulster GP (5 razy).

NAS Analytics TAG

Tony Rutter zmarł w nocy 24 marca. Do końca był przy nim jego syn Michael Rutter, który idąc w ślady ojca również został kierowcą wyścigowym i ma na swoim koncie wiele sukcesów w wyścigach drogowych na całym świecie. 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Autor:Kibic 27/03/2020 17:06

Kondolencje ,,,z Polski

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr