tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Z wizyt w domu Johna McGuinessa [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Z wizyt w domu Johna McGuinessa [VIDEO]

Autor: Konrad Bartnik 2020.03.20, 08:43 Drukuj

Legenda wyścigów ulicznych John McGuiness w czasie rekonwalescencji po ciężkim wypadku zaprosił do swojego domu ekipę telewizyjną. A może to ekipa sama się wprosiła? W każdym razie my też możemy zobaczyć kilka jego motocykli, trofeów, kasków, zniszczonych kombinezonów oraz innych pamiątek z długiej i niełatwej kariery.

Johna McGuinessa nie trzeba specjalnie przedstawiać. To prawdziwa legenda wyścigów ulicznych, 23-krotny zwycięzca TT na wyspie Man. Brytyjski zawodnik w maju 2017 roku uległ ciężkiemu wypadkowi w czasie treningu przed wyścigami North West 200 w Irlandii Północnej. W jego nowej Hondzie Fireblade zawiodła akcesoryjna elektronika sterująca silnikiem, na skutek czego doszło do niekontrolowanego przyspieszenia. McGuiness stracił panowanie nad maszyną i po upadku przy dużej prędkości złamał 4 kręgi, 3 żebra oraz połamał kości podudzia. 

NAS Analytics TAG

W czasie rekonwalescencji odwiedziła go w domu ekipa z kamerą, której John pokazał wiele prywatnych pamiątek, w tym kombinezon, który uratował mu życie. Dołączcie do tej wizyty, choć ostrzegamy, że przebrnięcie przez mocny brytyjski akcent Johna McGuinessa może nie być łatwe.  

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr