tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Manx GP i Classic TT na wyspie Man w tym roku odwoane
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Manx GP i Classic TT na wyspie Man w tym roku odwoane

Autor: Konrad Bartnik 2020.05.06, 10:12 Drukuj

Sytuacja epidemiologiczna wciąż nie jest jasna, stąd organizatorzy kolejnych imprez wyścigowych na wyspie Man zmuszeni byli do ich odwołania. W tym roku oprócz najważniejszych wyścigów Tourist Trophy nie odbędą się także zawody Classic TT i Manx Grand Prix. 

Decyzję o anulowaniu kolejnych imprez podjęli ich organizatorzy w porozumieniu z władzami wyspy Man. W obecnej sytuacji nie są oni w stanie zagwarantować bezpieczeństwa gości, nie ma ponadto pewności funkcjonowania połączeń komunikacyjnych z Wielką Brytanią i Irlandią. Spodziewane są również trudności z zatrudnieniem odpowiedniego personelu do obsługi wyścigów, przede wszystkim medyków i osób pracujących przy wytyczaniu i pilnowaniu tras. 

NAS Analytics TAG

Odwołanie trzech najważniejszych imprez wyścigowych to w tym roku potężny cios dla budżetu wyspy Man. Organizatorzy TT zwrócili już pieniądze tym kibicom, którzy z wyprzedzeniem zakupili bilety. Powstał jednak duży problem z hotelarzami, którzy nie chcą lub nie mogą zwrócić zaliczek za rezerwacje noclegów. Władze wyspy stworzyły specjalny fundusz liczący 2,4 miliona funtów na pokrycie strat i zobowiązań. 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr