tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Niestety - tegoroczne Tourist Trophy na wyspie Man odwoane
NAS Analytics TAG
KTM-790-DUKE-MY20-950x200 PL
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Niestety - tegoroczne Tourist Trophy na wyspie Man odwoane

Autor: Konrad Bartnik 2020.03.16, 19:04 Drukuj

Stało się to, co chyba stać się musiało. Organizatorzy TT na wyspie Man oraz lokalne władze poinformowali o odwołaniu tegorocznej edycji imprezy z powodu epidemii koronawirusa. 

Wyścigi na wyspie Man, zaplanowane w tym roku w dniach 31 maja - 12 czerwca, nie odbędą się. Wiadomość tę przekazał dziś po południu Howard Quayle, główny minister wyspy Man. Decyzja ta została podjęta jako jeden z wysiłków na rzecz powstrzymania rozprzestrzeniania się koronawirusa. W tym momencie na wyspie nie ma ani jednego przypadku osoby zakażonej, a wszyscy przybywający na Man będą poddawani obowiązkowej, 14-dniowej kwarantannie. 

NAS Analytics TAG

Quayle podkreślił, że rząd wyspy Man zdecydował się na ten krok z ciężkim sercem, mając świadomość jak mocno wpłynie to na miejscową gospodarkę. Tysiące kibiców, ekip oraz zawodników przybywających tu co roku stanowi bardzo ważny punkt w budżecie wielu działających na wyspie firm. Jednak anulowania tegorocznego Tourist Trophy domagali się również sami mieszkańcy, którzy złożyli w tej sprawie specjalną petycję.

W ponad stuletniej historii wyścgiów na wyspie Man, były one odwoływane tylko w czasie II wojny światowej oraz w 2001 roku, kiedy szerzyła się choroba wściekłych krów. 11 ciekawostek o tych wyścigach znajdziecie w naszym artykule.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr