tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Apelujemy: jed motocyklem!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Apelujemy: jed motocyklem!

Autor: Barry 2020.03.17, 11:33 Drukuj

W związku z panującym stanem zagrożenia epidemicznego, zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia, powinniśmy w miarę możliwości pozostać w domu oraz unikać kontaktu z innymi ludźmi. W praktyce nie wszyscy mają ten komfort, aby móc pracować zdalnie, albo nie pracować wcale. Wiele osób jest zmuszonych do wyjścia z domu i dojazdu do miejsca pracy.

W sytuacji, w której musimy wyjść z domu i przemieszczać się w obrębie miasta, najgorszym możliwym rozwiązaniem w obecnej sytuacji jest korzystanie z transportu zbiorowego. Koronawirusem SARS-CoV-2 możemy się zarazić (lub zarazić innych) drogą kropelkową. Im większe skupisko ludzi, tym większe prawdopodobieństwo zarażeń i tym samym dalsze rozprzestrzenianie się choroby.

NAS Analytics TAG

Do rezygnacji z komunikacji zbiorowej na konto jazdy samochodem apelował podczas poniedziałkowej konferencji prasowej minister infrastruktury Andrzej Adamczyk. Wprawdzie minister wspomniał o samochodach, ale mówił o nich kontekście samodzielnego podróżowania bez kontaktu z innymi ludźmi, więc można swobodnie przełożyć ten apel również na pokrewne formy przemieszczania się, jak jazda jednośladem.

Dlatego apelujemy: jeśli musisz gdzieś dojechać, jedź samochodem, motocyklem, czy skuterem, ale zrezygnuj z komunikacji miejskiej. O dodatkowej przewadze motocykla nad samochodem wspominać tu chyba nie musimy, więc wybór wydaje się oczywisty…

Dodatkowym argumentem przemawiającym za tym, aby postawić teraz na jednoślady, są coraz wyższe temperatury i słoneczna, wręcz wiosenna już pogoda. Według prognoz w najbliższych dniach niemal w całej Polsce ma być ciepło i słonecznie.

I jeszcze jedno... Wielu importerów uruchomiło teraz różnego typu akcje promocyjne, więc wszystko wskazuje na to, że mamy właśnie dobry moment na rozważenie zakupów. Może skuter 125 ccm dla drugiej połówki? Przykładowe akcje poniżej:
NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr