tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 10 penych wycigw MotoGP w prezencie na czas izolacji [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

10 penych wycigw MotoGP w prezencie na czas izolacji [VIDEO]

Autor: Konrad Bartnik 2020.03.16, 10:46 Drukuj

Wiemy już, że obecna epidemia nie przypomina tych wcześniejszych, które znaliśmy wyłącznie z przekazów medialnych. Musimy siedzieć w domach, a największe imprezy, w tym wyścigi, są odwołane. Ten trudny czas oczekiwania na pierwszą tegoroczną rundę postanowił nam osłodzić serwis MotoGP.com, publikując zupełnie za darmo transmisje 10 najbardziej emocjonujących wyścigów ostatnich lat. 

Na specjalnej podstronie MotoGP.com zobaczycie następujące rundy: TT Assen 2018, GP Australii 2017, GP Australii 2015, GP USA 2012, GP Wielkiej Brytanii 2000, GP Hiszpanii 1996, GP Portugalii 2006, GP Katalonii 2009, GP USA 2008 i GP Katalonii 2007. Wybrano je pod kątem efektownych pojedynków najlepszych zawodników, Doohana z Criville’m, Rossiego i Stonera, Marqueza z Lorenzo, Iannone i Rossim oraz wiele innych. 

NAS Analytics TAG

Pierwszy wyścigi tego sezonu odbędą się (jeśli się odbędą…) w dniach 1-3 maja na torze Jerez. Do tego czasu możecie co kilka dni rozkoszować się jedną ze znakomitych rund z przeszłości. Ewentualnie łyknąć je wszystkie na raz, do czego my się od razu przyznajemy…

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr