tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Tak mieszkaj zawodnicy w czasie weekendu wycigowego! Luksusowe przyczepy Rioja [VIDEO]
NAS Analytics TAG
KTM-790-DUKE-MY20-950x200 PL
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Tak mieszkaj zawodnicy w czasie weekendu wycigowego! Luksusowe przyczepy Rioja [VIDEO]

Autor: Konrad Bartnik 2020.03.25, 16:14 Drukuj

Kiedy w czasie rundy MotoGP z każdej strony napierają tłumy kibiców, dziennikarzy oraz innych osób zgromadzonych na padoku, dobrze jest mieć kawałek swojego prywatnego miejsca, w którym można się zaszyć i odpocząć. Czołowi zawodnicy korzystają z przyczep mieszkalnych firmy Rioja, których rozwiązania i poziom wykończenia robią kolosalne wrażenie!

Rioja to hiszpańska firma produkująca różnego rodzaju zabudowy do pojazdów, od lat specjalizująca się m.in. w przyczepach do użytku w czasie weekendów wyścigowych. Z jej produktów korzystają nie tylko zawodnicy MotoGP, ale też np. mistrz świata Formuły 1 Nico Rosberg. 

NAS Analytics TAG

Oto pięć krótkich filmów prezentujących wyścigowe rezydencje braci Marquez, Valentino Rossiego, Mavericka Vinalesa, Aleixa Espargaro i Andrei Iannone. Szczególnie imponujący jest luksusowy motorhome Vinalesa. Ma dwa piętra, taras i kosztuje koszmarne pieniądze - grubo ponad milion euro. Pomieszikwalibyśmy!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr