tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MotoGP: Andrea Iannone zawieszony na 18 miesicy!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

MotoGP: Andrea Iannone zawieszony na 18 miesicy!

Autor: Konrad Bartnik 2020.04.01, 16:02 Drukuj

Poznaliśmy wyrok Międzynarodowego Sądu Dyscyplinarnego FIM (CDI) w sprawie Andrei Iannone. Został on uznany winnym stosowania zakazanych środków dopingujących i ukarany zawieszeniem na 18 miesięcy. Stracił również punkty z dwóch ostatnich rund sezonu 2019.

Przesłuchanie Andrei Iannone przed CDI miało miejsce 4 lutego w Mies w Szwajcarii. Wczoraj sąd ten wydał decyzję, w której oddalono argumentację zawodnika, który twierdził, że niedozwolone sterydy anaboliczne trafiły do jego organizmu wraz z posiłkami przyjmowanymi w czasie zeszłorocznego GP Malezji. 

NAS Analytics TAG

Iannone został zawieszony na 18 miesięcy, licząc od terminu pierwszego, tymczasowego zawieszenia, które zostało ogłoszone 17 grudnia 2019 roku. Oznacza to, że włoski zawodnik Aprilii będzie mógł wrócić do ścigania najwcześniej 16 czerwca 2021 roku. Oznacza to najprawdopodobniej koniec jego kariery w MotoGP, przynajmniej w zespołach fabrycznych w klasie królewskiej. Jeśli sezon 2020 w końcu wystartuje, jego miejsce w ekipie Aprilii zajmie Bradley Smith. 

Co więcej, ostatni wyrok oznacza odebranie Andrei Iannone punktów za zeszłoroczne wyścigi w Malezji i Walencji.  Zawodnik ma jeszcze możliwość apelacji do Sportowego Trybunału Arbitrażowego w Lozannie. Musi to zrobić w ciągu 21 dni. Czekamy na jego decyzję. 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr