tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Darmowe archiwum transmisji wszystkich wycigw MotoGP na czas kwarantanny!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Darmowe archiwum transmisji wszystkich wycigw MotoGP na czas kwarantanny!

Autor: Konrad Bartnik 2020.03.22, 11:57 Drukuj

Serwis MotoGP.com wyszedł naprzeciw potrzebom uwięzionych w domach kibiców. Do 27 kwietnia możecie zobaczyć wszystkie wyścigi z ostatnich prawie 30 lat zupełnie za darmo. 

Pandemia koronawirusa mocno pokrzyżowała plany organizatorów wszystkich dużych imprez sportowych na świecie, w tym oczywiście MotoGP. Aby w czasie przymusowej przerwy podtrzymać zainteresowanie kibiców i dać im poczuć smak wyścigów w tym smutnym okresie, serwis MotoGP zdecydował się na darmowy dostęp do WSZYSTKICH transmisji wyścigów zgromadzonych w swoim archiwum, które sięgają aż do 1992 roku! Wcześniej dostępne było "tylko" 10 najlepszych wyścigów ostatnich lat.

NAS Analytics TAG

Z oferty można skorzystać wchodząc na stronę MotoGP i zapisując się na darmowy okres próbny w ofercie VideoPass, który trwa do 27 kwietnia. Należy jednak pamiętać, by wypisać się z niego na czas, jeśli nie będziemy chcieli dalej korzystać. Od maja pakiet wróci do swojej standardowej ceny ok. 20 euro miesięcznie. 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr