tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Stefano Nepa z Moto3 jeździ w kaskach MT Helmets
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Stefano Nepa z Moto3 jeździ w kaskach MT Helmets

Autor: Materiał partnera 2020.04.01, 17:15 Drukuj

W gronie użytkowników kasków MT Helmets znalazł się Stefano Nepa. Młody włoski zawodnik trzeci sezon ściga się w Mistrzostwach Świata Moto3. 

Stefano Nepa zaczynał karierę wyścigową od mistrzostw Włoch CIV i juniorskich mistrzostw świata CEV. W czerwcu 2018 roku zaliczył swój debiut w Mistrzostwach Świata Moto3, startując na torze Mugello z dziką kartą. Już miesiąc później był etatowym zawodnikiem ekipy CIP Green Power, w której zastąpił Makara Yurchenko. 

W sezonie 2019 Stefano Nepa zmienił barwy i dołączył do ekipy Fundacion Andreas Perez 77, w której jeździł na motocyklu KTM. W tym roku został partnerem Alberta Arenasa w zespole Aspar Team Gaviota. Na załączonych zdjęciach widać zawodnika w trakcie rozegranego niedawno GP Kataru.

Stefano Nepa jeździ w kaskach hiszpańskiej firmy MT Helmets, zajmującej się ich produkcją od ponad 50 lat. W ofercie tego producenta znajdziecie m.in. doskonale wykonane integralne kaski sportowe KRE Snake Carbon, posiadające homologację FIM.

Wszystkie kaski MT Helmets posiadają również certyfikaty ECE R22.05 i DOT. Część otrzymała także prestiżowy certyfikat SNELL, nadawany tylko najbezpieczniejszym kaskom motocyklowym. Produkty MT Helmets znajdziesz w sklepach Olek Motocykle oraz w sklepie internetowym.


Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę