tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MT Helmets wspiera akcj "Zosta w domu" [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MT Helmets wspiera akcj "Zosta w domu" [VIDEO]

Autor: Redakcja 2020.03.31, 16:20 Drukuj

Hiszpański producent kasków MT Helmets włączył się w akcję "Zostań w domu", oznaczaną na całym świecie hashtagiem #stayathome. 

MT Helmets już od ponad 50 lat oferuje wysokiej jakości kaski nie tylko na rodzimym rynku hiszpańskim, ale również w niemal 100 innych krajach na świecie. W ofercie firmy znajdziemy kaski integralne, szczękowe, otwarte, crossowe, trialowe oraz przeznaczone dla dzieci. MT Helmets współpracuje również z wieloma zawodnikami startującymi w zawodach rangi mistrzostw świata (Moto3) i mistrzostw Hiszpanii CEV.

NAS Analytics TAG

W związku z trudną sytuacją, jaką na całym świecie spowodowała pandemia koronawirusa, w tym szczególnie w Hiszpanii, firma MT Helmets postanowiła włączyć się w zachęcanie ludzi do pozostania w domach. W tym celu wypuściła krótkie video z hasłem #stayathome.

Kaski MT Helmets można kupić również w Polsce. Ich pełną ofertę znajdziecie w sklepie internetowym firmy Olek Motocykle.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr