tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Petycja mieszkacw wyspy man w sprawie odwoania tegorocznego Tourist Trophy
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Petycja mieszkacw wyspy man w sprawie odwoania tegorocznego Tourist Trophy

Autor: Konrad Bartnik 2020.03.14, 17:18 3 Drukuj

Do tej pory władze wyspy Man oraz organizatorzy wyścigów Tourist Trophy twardo zapewniali, że przygotowania idą pełną parą i tegoroczna edycja imprezy na pewno się odbędzie. Z takiego obrotu sprawy nie jest jednak zadowolona duża część mieszkańców wyspy, którzy przygotowali specjalna petycję o odwołanie zawodów. Liczba podpisów bardzo szybko rośnie. 

Epidemia koronawirusa bardzo mocno zaszkodziła wszystkim imprezom sportowym i kulturalnym w Europie. Odwołanie lub przesunięcie rund obserwujemy we wszystkich najważniejszych seriach wyścigów motocyklowych - MotoGP, WSBK i EWC. W tym wszystkim organizatorzy TT na wyspie Man pozostawali dotychczas jak wioska Galów, samotnie opierająca się najeźdźcy. Popierani przez miejscowe władze, zapewniali, że ich impreza się odbędzie

NAS Analytics TAG

Ten hurraoptymizm nie spodobał się części stałych mieszkańców wyspy Man, którzy obawiają się najazdu osób zakażonych koronawirusem i tym samym zagrożenia dla własnej populacji, zwłaszcza wśród osób starszych. Władze brytyjskie są zresztą szeroko krytykowane za dosyć lekceważące i zdaniem większości specjalistów niedostateczne działania w sprawie powstrzymania epidemii. 

Petycję w sprawie odwołania tegorocznych wyścigów Tourist Trophy na Man przygotował Giles Ackerley z miejscowości Laxey. Spodziewał się zebrać ok. 200 podpisów, tymczasem po kilku dniach ich liczba przekroczyła już 2 tysiące i wciąż rośnie. W komentarzach na stronie petycji można znaleźć wiele opinii, których treść jest wspólna. Mieszkańcy wyspy Man kochają słynne wyścigi i doceniają ich rolę w ekonomii tego regionu, ale uważają, że w obecnej sytuacji izolacja od źródeł wirusa jest ważniejsza. Petycję do władz państwowych i aktualną liczbę podpisów możecie zobaczyć pod tym adresem.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr