tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykle elektryczne znikn z Wyspy Man
Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Motocykle elektryczne znikn z Wyspy Man

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.10.22, 08:55 Drukuj

Motocykle elektryczne znikną na jakiś czas z harmonogramu wyścigów Isle of Man Tourist Trophy.

Organizatorzy Isle of Man Tourist Trophy postanowili zawiesić wyścigi motocykli elektrycznych. Powodem jest konieczność reorganizacji tej klasy i znalezienie pomysłu na zachęcenie producentów do zainwestowania w produkcję oraz rozwój sportowych motocykli elektrycznych. TT Zero ma zniknąć z harmonogramu na dwa lata.

NAS Analytics TAG

Minister przedsiębiorczości - Laurence Skelly powiedział, że ma nadzieję na to, że do rozmów przystąpią organizacje, akcjonariusze i producenci, którzy czują się na siłach żeby rozwijać TT Zero pod kątem ekonomicznym i technologicznym.

Od sześciu lat w klasie motocykli elektrycznych rządzi doskonale przygotowany Mugen. Ekipa co roku prezentowała nową maszynę i co roku biła rekordy prędkości oraz czasu okrążenia. W międzyczasie pojawiło się kilka ekip, które nieskutecznie próbowały podgryzać pięty Japończyków. Najmocniejsze zaplecze miało Victory zasilane przez Polarisa i Energicę. Marka została jednak zamknięta, a wraz z nią zniknął projekt wyścigowy. Na Wyspie Man startowali również Motoczysz i belgijska Sarolea, a także ekipy uniwersyteckie.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr