tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Isle of Man TT 2021 odwołane
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Isle of Man TT 2021 odwołane

Autor: Wojciech Grzesiak 2020.11.30, 14:01 Drukuj

Organizatorzy Isle of Man TT poinformowali, że przyszłoroczna edycja również się nie odbędzie.

Isle of Man Tourist Trophy to największe na świecie święto miłośników drogowych wyścigów motocyklowych. Niestety organizatorzy poinformowali, że przyszłoroczna edycja również się nie odbędzie. Zgodnie z planem mają ruszyć jedynie Classic TT i Manx Grand Prix, choć tu ostateczne decyzje zapadną wiosną.


Reklama


NAS Analytics TAG

Głównym winowajcą jest oczywiście epidemia koronawirusa. Pomimo, że jesteśmy coraz bliżej wprowadzenia programów szczepień, to jednak władze Wyspy Man uważają, że wpuszczenie tysięcy ludzi z całego świata byłoby nieodpowiedzialne. Urzędnicy wskazują również na problemy logistyczne z organizacją infrastruktury niezbędnej do przeprowadzenia wyścigów.

Przyszły rok będzie już drugim bez Isle of Man Tourist Trophy. Według nowych zapewnień edycja 2022 ma się odbyć w dniach od 28 maja do 11 czerwca.

NAS Analytics TAG

Reklama


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s± prywatnymi opiniami użytkowników portalu. ¦cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz s± moderowane. Komentarze po dodaniu s± widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadaj±cym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu ¦cigacz.pl lub Regulaminu Forum ¦cigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualno¶ci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep ¦cigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę