tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Trasa Isle of Man TT do zmiany? Mieszkańcy nie mogą robić zakupów Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Trasa Isle of Man TT do zmiany? Mieszkańcy nie mogą robić zakupów

Autor: Raff 2019.09.06, 15:29 Drukuj

Trasa Isle of Man TT może ulec zmianie. Radny jednego z miast leżących na trasie wyścigu zapowiedział starania o zmianę jej przebiegu.

Andrew Jessop, radny miasta Braddan, leżącego na trasie Isle of Man TT zapowiedział starania o zmianę jej przebiegu. Jak twierdzi, zmiana głównej drogi w tor wyścigowy stwarza dla mieszkańców ogromne niedogodności. - Ludzie skarżą się, że muszą czekać co najmniej godzinę, by przejść na drugą stronę ulicy - wyjaśnia Jessop.

__________________________________________

Choć problem kilku mieszkańców, którzy w czasie wyścigu chcą iść do sklepu wydaje się trywialny, władze wyspy wydają się podchodzić do sprawy bardzo poważnie. Jak twierdzi radny Jessop, władze odpowiedzialne za infrastrukturę nie wykluczają zmiany przebiegu trasy IoM TT.

Wytyczenie nowego toru wymagałoby jednak poważnych inwestycji w infrastrukturę i zapewne wiązałoby się z protestami innych mieszkańców oraz zespołów startujących w wyścigu, który jest najważniejszą imprezą Wyspy Man i jednym z ważnych źródeł dochodu.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę