tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Trasa Isle of Man TT do zmiany? Mieszkacy nie mog robi zakupw
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Trasa Isle of Man TT do zmiany? Mieszkacy nie mog robi zakupw

Autor: Raff 2019.09.06, 15:29 Drukuj

Trasa Isle of Man TT może ulec zmianie. Radny jednego z miast leżących na trasie wyścigu zapowiedział starania o zmianę jej przebiegu.

Andrew Jessop, radny miasta Braddan, leżącego na trasie Isle of Man TT zapowiedział starania o zmianę jej przebiegu. Jak twierdzi, zmiana głównej drogi w tor wyścigowy stwarza dla mieszkańców ogromne niedogodności. - Ludzie skarżą się, że muszą czekać co najmniej godzinę, by przejść na drugą stronę ulicy - wyjaśnia Jessop.

NAS Analytics TAG

Choć problem kilku mieszkańców, którzy w czasie wyścigu chcą iść do sklepu wydaje się trywialny, władze wyspy wydają się podchodzić do sprawy bardzo poważnie. Jak twierdzi radny Jessop, władze odpowiedzialne za infrastrukturę nie wykluczają zmiany przebiegu trasy IoM TT.

Wytyczenie nowego toru wymagałoby jednak poważnych inwestycji w infrastrukturę i zapewne wiązałoby się z protestami innych mieszkańców oraz zespołów startujących w wyścigu, który jest najważniejszą imprezą Wyspy Man i jednym z ważnych źródeł dochodu.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr