tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Isle of Man TT 2019 - gdzie oglądać? NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Isle of Man TT 2019 - gdzie oglądać?

Autor: Janusz Bębenek 2019.06.03, 17:58 Drukuj

Tylko nieliczni z nas mają możliwość wyjazdu na wyspę Man i zobaczenia legendarnych wyścigów na własne oczy. Niestety w naszym kraju równie ciężko o szeroko dostępne relacje telewizyjne czy internetowe.

Aby obejrzeć relacje z tegorocznej edycji Isle of Man TT, należy uzyskać dostęp do jednego z oferujących je serwisów. Teoretycznie najmniej egzotyczne są dwie brytyjskie platformy - ITV4 oraz BBC iPlayer. Serwisy te, z uwagi na konstrukcję praw autorskich, nie są jednak bezpośrednio dostępne dla widzów z Polski, a konkretnie dla komputerów i innych urządzeń z "polskim" IP.

NAS Analytics TAG

Aby obejść to ograniczenie, niezbędne jest uzyskanie dostępu do jednego z serwerów VPN (Virtual Private Network). Nie wdając się w szczegóły techniczne - dzięki nim wpłyniemy na szerokie wody brytyjskiego internetu. Służą do tego specjalne aplikacje, takie jak ExpressVPN.

Są to niestety opcje płatne, a same relacje nie są bezpośrednimi transmisjami, tylko raczej podsumowaniami dnia w odcinkach. Jak więc widać, nie ma nic lepszego, niż osobista wizyta na wyspie Man - obowiązkowo chociaż raz w życiu!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę