tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Isle of Man TT 2019 - gdzie oglądać?
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG

Isle of Man TT 2019 - gdzie oglądać?

Autor: Janusz Bębenek 2019.06.03, 17:58 Drukuj

Tylko nieliczni z nas mają możliwość wyjazdu na wyspę Man i zobaczenia legendarnych wyścigów na własne oczy. Niestety w naszym kraju równie ciężko o szeroko dostępne relacje telewizyjne czy internetowe.

Aby obejrzeć relacje z tegorocznej edycji Isle of Man TT, należy uzyskać dostęp do jednego z oferujących je serwisów. Teoretycznie najmniej egzotyczne są dwie brytyjskie platformy - ITV4 oraz BBC iPlayer. Serwisy te, z uwagi na konstrukcję praw autorskich, nie są jednak bezpośrednio dostępne dla widzów z Polski, a konkretnie dla komputerów i innych urządzeń z "polskim" IP.

Aby obejść to ograniczenie, niezbędne jest uzyskanie dostępu do jednego z serwerów VPN (Virtual Private Network). Nie wdając się w szczegóły techniczne - dzięki nim wpłyniemy na szerokie wody brytyjskiego internetu. Służą do tego specjalne aplikacje, takie jak ExpressVPN.

Są to niestety opcje płatne, a same relacje nie są bezpośrednimi transmisjami, tylko raczej podsumowaniami dnia w odcinkach. Jak więc widać, nie ma nic lepszego, niż osobista wizyta na wyspie Man - obowiązkowo chociaż raz w życiu!

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę