tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Isle of Man TT 2019 - gdzie oglda?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Isle of Man TT 2019 - gdzie oglda?

Autor: Janusz Bbenek 2019.06.03, 17:58 Drukuj

Tylko nieliczni z nas mają możliwość wyjazdu na wyspę Man i zobaczenia legendarnych wyścigów na własne oczy. Niestety w naszym kraju równie ciężko o szeroko dostępne relacje telewizyjne czy internetowe.

Aby obejrzeć relacje z tegorocznej edycji Isle of Man TT, należy uzyskać dostęp do jednego z oferujących je serwisów. Teoretycznie najmniej egzotyczne są dwie brytyjskie platformy - ITV4 oraz BBC iPlayer. Serwisy te, z uwagi na konstrukcję praw autorskich, nie są jednak bezpośrednio dostępne dla widzów z Polski, a konkretnie dla komputerów i innych urządzeń z "polskim" IP.

NAS Analytics TAG

Aby obejść to ograniczenie, niezbędne jest uzyskanie dostępu do jednego z serwerów VPN (Virtual Private Network). Nie wdając się w szczegóły techniczne - dzięki nim wpłyniemy na szerokie wody brytyjskiego internetu. Służą do tego specjalne aplikacje, takie jak ExpressVPN.

Są to niestety opcje płatne, a same relacje nie są bezpośrednimi transmisjami, tylko raczej podsumowaniami dnia w odcinkach. Jak więc widać, nie ma nic lepszego, niż osobista wizyta na wyspie Man - obowiązkowo chociaż raz w życiu!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr