tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dramat kibicw i zawodnikw na Wyspie Man. Czy odwoaj TT 2019?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Dramat kibicw i zawodnikw na Wyspie Man. Czy odwoaj TT 2019?

Autor: Barry 2019.06.02, 08:57 Drukuj

Pogodowa katastrofa na Wyspie Man ma niestety swoją kontynuację. Po odwołaniu większości kwalifikacji i przełożeniu ich na weekend, w sobotę organizatorzy również musieli się poddać i zrezygnować z wypuszczenia zawodników na trasę.

NAS Analytics TAG

Intensywne opady deszczu i przede wszystkim gęsta mgła, która pokrywa praktycznie całą Wyspę Man, skutecznie utrudniają życie organizatorom, zawodnikom oraz kibicom przybyłym z całego świata na Isle of Man TT 2019. O poważnych problemach z warunkami pogodowymi pisaliśmy już wczoraj. Organizatorzy wciąż nie dają za wygraną i przekładają kwalifikacje na kolejne dni. Ostatnie prognozy pogody dają pewną nadzieję, że kwalifikacje odbędą się w niedzielę, a wtedy pierwsze wyścigi mogłyby wystartować w poniedziałek (zgodnie z pierwotnym harmonogramem miały się odbyć już w sobotę). Za kulisami sporo mówi się nawet o możliwości odwołania zawodów, bo przecież nie można przekładać kwalifikacji w nieskończoność. Na tę chwilę kibice przybyli na Wyspę Man starają się jednak nawet o takim scenariuszu nie myśleć (nie licząc tych, którzy podjęli już decyzję o wyjeździe z wyspy i powrocie do domu...). Czekamy i... Trzymamy kciuki za poprawę pogody w "świątyni prędkości"! Na poniższym, krótkim filmie z Wyspy Man, opublikowanym na Twitterze, można zobaczyć, jak to wygląda na miejscu...

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr