tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dramat kibiców i zawodników na Wyspie Man. Czy odwołają TT 2019?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Dramat kibiców i zawodników na Wyspie Man. Czy odwołają TT 2019?

Autor: Barry 2019.06.02, 08:57 Drukuj

Pogodowa katastrofa na Wyspie Man ma niestety swoją kontynuację. Po odwołaniu większości kwalifikacji i przełożeniu ich na weekend, w sobotę organizatorzy również musieli się poddać i zrezygnować z wypuszczenia zawodników na trasę.

NAS Analytics TAG

Intensywne opady deszczu i przede wszystkim gęsta mgła, która pokrywa praktycznie całą Wyspę Man, skutecznie utrudniają życie organizatorom, zawodnikom oraz kibicom przybyłym z całego świata na Isle of Man TT 2019. O poważnych problemach z warunkami pogodowymi pisaliśmy już wczoraj. Organizatorzy wciąż nie dają za wygraną i przekładają kwalifikacje na kolejne dni. Ostatnie prognozy pogody dają pewną nadzieję, że kwalifikacje odbędą się w niedzielę, a wtedy pierwsze wyścigi mogłyby wystartować w poniedziałek (zgodnie z pierwotnym harmonogramem miały się odbyć już w sobotę). Za kulisami sporo mówi się nawet o możliwości odwołania zawodów, bo przecież nie można przekładać kwalifikacji w nieskończoność. Na tę chwilę kibice przybyli na Wyspę Man starają się jednak nawet o takim scenariuszu nie myśleć (nie licząc tych, którzy podjęli już decyzję o wyjeździe z wyspy i powrocie do domu...). Czekamy i... Trzymamy kciuki za poprawę pogody w "świątyni prędkości"! Na poniższym, krótkim filmie z Wyspy Man, opublikowanym na Twitterze, można zobaczyć, jak to wygląda na miejscu...

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę