tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zdejmujcie pokrowce, ładujcie akumulatory! Nadchodzi niewiarygodna fala ciepła!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Zdejmujcie pokrowce, ładujcie akumulatory! Nadchodzi niewiarygodna fala ciepła!

Autor: Raff 2020.01.26, 20:02 Drukuj

Nawet 15 stopni na początku lutego? Tak mówi jeden z pogodowych modeli, przygotowanych przez niemieckich meteorologów.

Choć tegoroczna zima jest nadzwyczaj łagodna, nikt z nas nie spodziewa się chyba aż takiego spektakularnego ocieplenia, jakie zapowiadają meteorolodzy z Wetter Zentrale. Z przygotowanych przez nich modeli wynika, że z początkiem lutego nad Polskę i Niemcy może dotrzeć fala ciepła spowodowana zmianą dynamiki w atmosferze ziemskiej.

NAS Analytics TAG

Zupełnie inaczej, niestety, przedstawia sprawę znany portal meteorologiczny AccuWeather, który prognozuje w tym okresie temperatury w okolicach 3-4 stopni Celsjusza. Komu wierzyć? Mu wierzymy niemieckim prognozom. Tak na wszelki wypadek!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę