tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kolejne wyścigi na Isle of Man TT 2019 odwołane NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kolejne wyścigi na Isle of Man TT 2019 odwołane

Autor: Janusz Bębenek 2019.06.04, 15:16 1 Drukuj

Wtorkowe zmagania na wyspie Man okazały się wyłącznie nierówną walką z pogodą. Gęsta mgła i padający deszcz nie pozostawiły organizatorom wyboru - odwołano wszystkie zaplanowane na ten dzień zawody.

Wyspy brytyjskie, ojczyzna i świątynia wyścigów ulicznych, nie dysponują niestety klimatem sprzyjającym motocyklistom. Pogoda jest tu wyjątkowo kapryśna, także w miesiącach wiosennych i letnich. Wystarczy wspomnieć ubiegłoroczną katastrofę na torze Silverstone w MotoGP… Na wyspie Man w tym roku również panuje pogodowy dramat - wyścigi są przenoszone na tzw. okienka pogodowe i drastycznie skracane.

NAS Analytics TAG

Wszystko wskazuje na to, że wczorajszy emocjonujący wyścig klasy Supersport, w którym Lee Johnston odniósł swoje pierwsze zwycięstwo, będzie jak na razie ostatnim wyścigiem, który doszedł do skutku, choć i on był przerwany już po drugim okrążeniu.

Zaplanowane na wtorek wyścigi klas Superstock, Lightweight, Sidecar oraz kwalifikacje TT Zero nie odbędą się. Mgła i zacinający deszcz zmusiły organizatorów do przeniesienia ich na kolejne dni. Zmieniony terminarz ma być podany do wiadomości w najbliższych godzinach.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę