tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 6 rzeczy do odhaczenia na wyspie Man
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

6 rzeczy do odhaczenia na wyspie Man

Autor: Janusz Bbenek 2019.06.10, 10:49 Drukuj

Jesteś jednym ze szczęśliwców, którzy dotarli na wyspę Man, by na żywo oglądać najsłynniejsze wyścigi uliczne na świecie? Jest kilka punktów, które powinieneś zaliczyć, by jak najpełniej przeżyć to niezwykłe wydarzenie!

Firma Motul, od lat obecna na każdych wyścigach na wyspie Man, przygotowała listę punktów do odhaczenia, dzięki którym pobyt w tej świątyni motocyklizmu na długo zapadnie w pamięć waszą oraz waszych kamer i aparatów. Czym się kierować, by wyścigowy tydzień na wyspie był niepowtarzalnym doświadczeniem dla każdego kibica?

NAS Analytics TAG

1. Przejedź trasę wyścigu na swoim motocyklu

Tak, trasa na Man to nie zamknięty tor wyścigowy, tylko sieć normalnych dróg i ulic. Są one otwierane dla ruchu poza godzinami wyścigów, treningów i kwalifikacji - rano i wieczorem. Aby cieszyć się jazdą bez towarzystwa tłumu innych motocyklistów, warto wybrać się na trasę we wczesnych godzinach porannych. I jeszcze jedno - chociaż jesteś na wyścigach, to nie bierzesz w nich udziału! Miejscowa policja jest wyjątkowo nieprzyjemna dla motocyklistów przekraczających limity prędkości.

2. Często zmieniaj miejsce oglądania wyścigów

Wyścigi na Man to doświadczenie, które atakuje wszystkie zmysły. Nie bądź przyspawany do jednej miejscówki, bądź mobilny, szukaj najlepszych widoków!

3. Imprezuj na kempingu

Jeśli wykazałeś się determinacją i dotarłeś na niewielką wyspę, to bądź pewien, że spotkasz tam wielu podobnych sobie zapaleńców z całego świata. Jeśli korzystasz z jednego z wielkich pól kempingowych, okazje do zawierania nowych, międzynarodowych znajomości same będą dobijać się do twojego namiotu. Daj się ponieść!

4. Chcesz dobrych zdjęć? Podążaj za fotografami!

Chciałbyś cyknąć kilka efektownych fotek zawodników i ich motocykli w akcji, ale nie wiesz, gdzie się ustawić? Zobacz, co i jak robią zawodowcy, których rozpoznasz po specjalnych kamizelkach. Kto ma wiedzieć, jak nie oni?

5. Zobacz wyścigi Sidecarów - motocykli z wózkiem bocznym

Jeśli uważasz wyścigi tradycyjnych jednośladów za szczyt techniki balansowania ciałem i maszyną, zobacz, co wyczyniają załogi rywalizujące w klasie Sidecar. Poziom opanowania pojazdu i wzajemnego zaufania zespołowych partnerów to jakiś kosmos! Zawodnik operujący w wózku jest jak strzelec pokładowy na starym bombowcu - powiedzieć, że ma nerwy ze stali, to nic nie powiedzieć!

6. Wybierz się na padok

Zawodnicy na wyścigach ulicznych nie są tak niedostępni, jak gwiazdy MotoGP czy WSBK. Na Man panuje rodzinna atmosfera, a nawet największe legendy możesz spotkać dosłownie wszędzie, choć najbardziej prawdopodobne miejsce, to padok. Zajrzyj tam koniecznie!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr