tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Tegoroczne TT na wyspie Man niezagroone - wyspa jest wolna od koronawirusa
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Tegoroczne TT na wyspie Man niezagroone - wyspa jest wolna od koronawirusa

Autor: Konrad Bartnik 2020.03.05, 13:52 Drukuj

Organizatorzy tegorocznych wyścigów Tourist Trophy na wyspie Man zapewniają, że zaplanowana na przełom maja i czerwca impreza się odbędzie. Lokalne władze monitorują sytuację związaną z koronawirusem, ale zapewniają, że ryzyko dla mieszkańców i gości jest minimalne. 

Wirus COVID-19, powszechnia znany jako koronawirus, zdążył już potężnie namieszać w branży imprez masowych, nie tylko sportowych. Jeśli chodzi o najważniejsze serie wyścigowe, to jak do tej pory odwołano wyścigi klasy MotoGP w Katarze oraz przełożono całe rundy MotoGP w Tajlandii i World Superbike również w Katarze. 

NAS Analytics TAG

Podczas gdy w światku wyścigów motocyklowych robi się coraz bardziej nerwowo, twardziele z wyspy Man zapewniają, że ich słynna impreza odbędzie się w tym roku bez zakłóceń. Wyścigi uliczne Tourist Trophy zaplanowane są na dni 30 maja - 12 czerwca. Oczywiście władze wyspy Man oraz organizatorzy trzymają rękę na pulsie i zapewniają, że bezpieczeństwo uczestników imprezy jest dla nich priorytetem. Oto ich oświadczenie:

Rząd wyspy Man wraz ze specjalnie powołaną międzyrządową grupą roboczą ściśle monitoruje sytuację związaną z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19. Choć zagrożenie dla mieszkańców i odwiedzających wyspę jest na niskim poziomie, stosujemy rutynowe praktyki zalecane przez WHO na wypadek pandemii. Ryzyko jest niewielkie i przygotowania do tegorocznego Tourist Trophy postępują zgodnie z harmonogramem. Będą kontynuowane, by zapewnić kolejną udaną edycję imprezy. 

Organizatorzy, we współpracy z Departamentem Przedsiębiorczości, rządem wyspy Man oraz brytyjskimi ekspertami, również pilnie śledzą rozwój sytuacji.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr