tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Krystian Paluch przygotowuje si do startu w wycigu North West 200!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Krystian Paluch przygotowuje si do startu w wycigu North West 200!

Autor: Konrad Bartnik 2020.02.12, 19:00 Drukuj

Krystian Paluch przebywa właśnie w Irlandii Północnej, gdzie zapoznaje się z trasą wyścigu North West 200, w którym weźmie udział w maju. Jest pierwszym Polakiem, który wystartuje w tej imprezie. 

Po udanej zeszłorocznej przygodzie na wyspie Man, Krystian Paluch stawia kolejne kroki w najsłynniejszych wyścigach ulicznych na świecie. Tym razem weźmie udział w bardzo szybkim i niebezpiecznym wyścigu North West 200, rozgrywanym na wybrzeżu Irlandii Północnej. Przypominająca trójkąt trasa sprzyja rozwijaniu ogromnych prędkości, a sama impreza jest największym wydarzeniem sportowym w tej części Irlandii. 

NAS Analytics TAG

Krystian przebywa właśnie w miejscu, gdzie w dniach 10-16 maja odbędzie się wyścig North West 200. Poznaje trasę, pokonując okrążenia zapoznawcze. Jest tam w towarzystwie 9 innych motocyklistów, którzy pierwszy raz wezmą udział w tej imprezie. Jest wśród nich znany brytyjski zawodnik James Ellison, m.in. mistrz świata Endurance i British Superbike, startujący także w WSBK i MotoGP. Wszyscy oni, bez względu na osiągnięcia i doświadczenie, z jednakowym respektem podchodzą do wymagającej trasy.

Krystian Paluch przyjedzie do Portrush ze swoją Hondą CBR600RR i wystartuje w klasie Supersport. Po pierwszym kontakcie z trasą powiedział:

Trasa wyścigu jest łatwa do zapamiętania, ale bardzo szybka. North West 200 to dla mnie kolejny poziom. Chcę się ścigać z najlepszymi zawodnikami na świecie i wciąż rozwijać. 

Życzymy powodzenia!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr