tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Krystian Paluch zakwalifikował się do Senior Manx Grand Prix na Isle of Man!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Krystian Paluch zakwalifikował się do Senior Manx Grand Prix na Isle of Man!

Autor: Redakcja 2019.08.28, 11:07 2 Drukuj

Krystian Paluch, startujący w wyścigu Manx Grand Prix na Wyspie Man, ukończył kwalifikacje do rundy Senior Manx GP.

Krystian Paluch to postać postać doskonale znana fanom wyścigów ulicznych w naszej części Europy. Pochodzący z Sandomierza zawodnik od 2017 roku ściga się w prestiżowym cyklu International Road Racing Championship (IRRC).

NAS Analytics TAG

Na Wyspie Man startował w tym roku w kategorii Newcomers, przeznaczonej dla nowych zawodników w tej rywalizacji. Pomyślnie przejechał cztery okrążenia, lądując na 13. pozycji, osiągając znakomitą średnią prędkość 107,23 mph i łączny czas 21:06.713.

Krystian zakwalifikował się także wczoraj do wyścigu Senior Manx Grand Prix, które odbędą się 30 sierpnia. Trzymamy mocno kciuki za ciebie, Prędki!

Za podesłanie informacji z pierwszej ręki dziękujemy Key Esz, Damianowi Zdanowiczowi i Darkowi C.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę